Як видалити акаунт Google раз і назавжди

Сервіси Гугл зручні тим, що ними легко користуватися, необхідний всього одні пароль і один логін, для того щоб входити в поштову скриньку, а також користуватися інструментами, що вельми важливо для веб-майстрів, крім того, вам доступні різноманітні корисні налаштування і функції. Щоб справити реєстрації або навпаки видалити акаунт у Гугл, користувачу буде потрібно витратити всього кілька хвилин часу. Звичайно, це все за умови, якщо він знає, як це виконується.

Як видалити акаунт Google раз і назавжди

Якщо ви ще не стикалися з таким завданням і не знаєте, як видалити обліковий запис Google, але при цьому вам дуже терміново слід зробити це, тоді дочитайте цю статтю до кінця і дотримуйтеся інструкцій. Для того щоб вас не турбувало питання як видалити гугл, вам буде потрібно трохи свого часу, терпіння і кілька разів клацнути мишкою.

Процедура видалення аккауунта в Google

 • Для початку необхідно буде відкрити браузер і в адресному рядку прописати адресу accounts.google.com далі проходимо по ньому.

Як видалити акаунт Google раз і назавжди

 • В віконцях авторизації вводимо логін і пароль і входимо в свій аккаунт. Увага! Слід вказувати логін в гугл, який ви бажаєте видалити.
 • У верхній частині сторінки сайту перед вами буде відкрито опціональне меню, у ньому слід вибрати розділ «Управління даними» і клацнути по ньому.

Як видалити акаунт Google раз і назавжди

 • Перед вами відкриється розділ «Управління аккаунтом», необхідно буде перейти по ньому клацнути на посилання «Видалити обліковий запис і дані». Примітка. Якщо вам потрібно піти лише з Gmail, то у вікні «Управління даними» необхідно буде вибрати інший розділ – «Видалити сервіси». Після перед вами відкриється спеціальна сторінка в браузері, в якій потрібно буде вибрати і натиснути на посилання «Остаточно видалити сервіс Gmail».

Як видалити акаунт Google раз і назавжди

 • Необхідно ретельно вивчити форму видалення. Слід звернути особливу увагу на обмеження доступу, так як після повного видалення облікового запису, число вхідних листів, які залишилися в сервісі Gmail будуть знищені остаточно.

Як видалити акаунт Google раз і назавжди

 

Рада! Для того щоб скопіювати або перенести всі наявні ваші дані з серверів гугл на власний комп’ютер, вам необхідно буде натиснути на посилання «Скачати», яка розташувалася в розділі «Весь контент буде видалений».

 • Перед вами у нижній частині сторінки сайту будуть стояти фрази «Я визнаю» і «Так, я хочу» навпроти цих слів необхідно буде встановити галочки. Подібним дією ви підтверджуєте своє бажання видалити акаунт у гугл, при цьому він буде видалено назавжди і повністю. Ось ми і розібралися з питанням як видалити акаунт google.

Як видалити акаунт Google раз і назавжди

 • Заново, розважливо зважте всі позитивні і негативні моменти цього рішення. Якщо рішення остаточне і обговоренню не підлягає, тоді сміливо тисніть на іконку «Видалення облікового запису».

Як видалити акаунт Google раз і назавжди

 • Щоб не сталося ніяких випадковостей і фатальних помилок, сервіс Google зажадає від вас знову підтвердити твердість наміри своїх дій. Вам залишається лише відзначити галочками іконки «Також..» і «Обов’язково…», а після потрібно буде натиснути посилання «Видалити».

Як видалити акаунт Google раз і назавжди

Як видалити аккаунт гугл на мобільних пристроях

 • Для початку необхідно встановити на своєму телефоні root-права.
 • Потім слід завантажити собі додаток «Root Explorer, ви також можете встановити аналогічне йому додаток.
 • За допомогою встановленої програми необхідно в кореневому каталозі відкрити папку system», що її ви зможете знайти в папці «data».
 • Зберігаються В папці необхідно буде видалити файл «accounts.db». Для того щоб стала доступна функція видалення, необхідно буде довго тримати пальцем на іконці.
 • Як видалити акаунт Google раз і назавжди  Поділися з друзями:

  Нічого складного у видаленні запису гугл немає, ви можете переконатися в цьому самі, від вас лише потрібно витратити на це кілька хвилин свого часу.