Як видалити аккаунт в Перископі (Periscope)

Єдиний правильний спосіб видалити акаунт у програмі Перископ — це написати листа на email help@periscope.tv. Лист має бути написано з електронної пошти вашого аккаунта Твіттер. В темі листа обов’язково вкажіть «Delete Account», а також ваше ім’я в Twitter.Як видалити аккаунт в Перископі (Periscope)

Якщо ви реєструвалися в Periscope за допомогою мобільного телефону, тоді напиши номер мобільного телефону та ім’я в Перископі. Процес видалення може зайняти тривалий час, поки ваша заявка не буде опрацювала технічною підтримкою. Ваш аккаунт буде відключений і недоступний для інших користувачів соціальної мережі Periscope.

Чому не варто поспішати видаляти аккаунт Перископ

Увага: розробники попереджають вас про те, що ви більше не зможете зареєструватися в Перископі з цими ж обліковими даними, які ви вкажете при видаленні запису.
Тому подумайте ще раз, перш ніж віддалитися з соціальної мережі Перископ. Адже можна не видаляти обліковий запис повністю, а наприклад перейменувати його. Якщо ви просто видаліть з телефону або планшета, ви вже не будете отримувати повідомлення з програми.Поділися з друзями:

Але якщо ви впевнені у своїх діях, і не бажаєте більше користуватися цією програмою то видаляйте аккаунт. Додаток дуже швидко розвивається по всьому світу, а також в Росії вже мільйони користувачів завантажили і встановили цю програму онлайн трансляції на свої пристрої. До речі нещодавно з’явився спосіб, який допоможе вам завантажити відео ролики з Перископа на комп’ютер. Тепер ви зможете дивитися ролики в повторі прямо на своєму ПК або ноутбуці.