Twitter – один з найбільш популярних соціальних сервісів, суть якого полягає в публікації маленьких повідомлень (твітів), обмежених за кількістю символів. У свій час у Твіттера був бурхливий успіх, але сьогодні, багато в чому завдяки великій кількості альтернативних соціальних сервісів, потреба в ньому відпадає, а значить, виникає необхідність видалити існуючий обліковий запис.

Нижче ми докладніше розглянемо процедуру, що дозволяє назавжди видалити свій аккаунт в Twitter. Звертаємо вашу увагу на те, що відновлення облікового запису згодом виконати не можна, а значить, всі додані твіти, фотографії, відео, посилання та інше будуть остаточно видалені.

Видаляємо аккаунт в Twitter

  • Перейдіть в будь-якому браузері на головну сторінку Twitter і, при необхідності, в останній раз виконайте авторизацію на сайті сервісу.
  • Кликніть в правому верхньому кутку по іконці свого профілю і в отобразившемся списку виберіть пункт «Налаштування».
  • Прокрутіть в самий кінець сторінки, де ви зможете знайти кнопку «Відключити мій обліковий запис». Її і потрібно вибрати.
  • На екрані відобразиться підтверджує вікно, в якому повідомляється, що в разі згоди на відключення сторінки, ваш аккаунт заморожується терміном на 30 днів, тобто інформація поки не буде з нього вилучена.

    По закінченні цього періоду система виконає деактивацію вашого аккаунта, здійснивши повну очистку, а також відв’язавши її від поточного прив’язаного адреси електронної пошти. Щоб почати, клацніть по кнопці «Видалити обліковий запис».

  • Власне, на цьому процедуру видалення аккаунта в Twitter можна вважати завершеною. Якщо раптом після закінчення місяця ви знову захочете використовувати даний соціальний сервіс, вам буде потрібно виконати повторну реєстрацію.