Доброго часу доби, дорогі друзі. Не так давно ми з вами розбирали, як створити альбом з фотографіями Вконтакте, тепер розглянемо, як його видалити.

У яких випадках вам може знадобитися функція видалення альбому. Ну, по-перше, фотографії, які знаходяться в даному альбомі, вам перестали подобатися, вони вам нагадують про який-небудь неприємний період у вашому житті або людині. Звісно, від таких фотографій краще позбутися.

А по-друге, альбом міг автоматично створитися яким-небудь додатком, яких Вконтакте тисячі. Таке часто буває. Особисто мені не потрібні альбоми зі скріншотами ігор, тестів та іншої нісенітниці.

Переходимо до практики

Зміст:

  • 1 Як видалити альбом з фотографіями в вк
  • 2 Як видалити альбом в групі Вконтакте
  • 3 Як видалити альбом в вк з телефону на Андроїд

Як видалити альбом з фотографіями в вк

Заходимо на свою сторінку і клікаєм у правому меню за посиланням «Мої фотографії»:

У нас відкривається вкладка «Всі фотографії», в якій розташовані всі альбоми, які у вас створені на даний момент. Підводимо курсор миші до альбому, який хочемо видалити і в правому верхньому куті натискаємо на значок олівця, який означає «Редагувати».

Тепер відразу ж у вікні, під основний фотографією альбому знаходимо посилання «Видалити альбом». Натискаємо на неї:

Нас запитують, чи впевнені ми, що хочемо видалити цей альбом. Ми підтверджуємо своє рішення, натиснувши на кнопочку «Видалити»:

Як видалити альбом в групі Вконтакте

На головній сторінці групи перед записами на стіні знаходиться розділ «Фотографії». З правого боку від нього знаходиться посилання «альбоми». Ось саме на неї нам і потрібно натиснути:

На наступному етапі у нас висвічується список альбомів. Знаходимо непотрібний нам (мається на увазі той, який ми хочемо видалити) і в правому верхньому його куті тиснемо піктограму олівця:

Тут на сторінці, що відкрилася, знаходиться вже знайома нам кнопочка «Видалити альбом». На неї ми і натискаємо:

Як видалити альбом в вк з телефону на Андроїд

Якщо на вашому смартфоні встановлено додаток для Андроїд Вконтакте, то від непотрібного альбому можна позбутися ще й там.
Запускаємо програму. У лівому меню бачимо кнопочку у вигляді значка фотоапарата. Цей значок означає «Мої фотографії».

Переходимо у вкладку «Альбоми». В кутку альбому, який ми хочемо видалити тиснемо на три вертикальних точки (це і є меню нашого альбому). З випав списку вибираємо пункт «Видалити»:

Нас запитують, а чи справді ми хочемо видалити весь альбом зі всіма фотографіями та коментарями, а також попереджають, що скасувати цю дію буде неможливо. Ми з цим погоджуємося і натискаємо на кнопочку «Так»:

Все, непотрібний нам альбом видалено.

Ось і все, дорогі друзі, я показав вам, як позбавлятися від непотрібних фотоальбомів в різних ситуаціях в соціальній мережі Вконтакте. Якщо щось незрозуміло, то пишіть Ваші коментарі, ми спробуємо на них відповісти.

А, може, і це буде Вам цікаво: