Доброго дня дорогі читачі. Сьогодні ми з вами розглянемо детальну інструкцію по позбавленню від браузера Аміго.


Давайте дивитися правді в очі – браузер Аміго абсолютно марний, оскільки має аналогічний функціонал з Хромом. А все тому, що вони зроблені на основі Chromium.

Хоч розробники Аміго і стверджують, що їх браузер буде дуже зручним для користувачів соціальних мереж – особисто я ніяких особливих вигод не відчув. І тому, після 30 хвилин експлуатації вирішив видалити Аміго з комп’ютера.

Отже, поїхали. Для початку необхідно перейти в «Панель управління». Потім у розділі «Програми» натискаємо на «Видалення програм».


Відкриється список встановлених програм, ігор, програм і т. д. Знаходимо непотрібний браузер Аміго, який хочемо видалити з комп’ютера повністю. Тиснемо по значку правою кнопкою миші і вибираємо команду «Видалити».


З’явиться діалогове вікно «Видалення Аміго» в якому необхідно встановити галочку навпроти напису «видалити дані веб-перегляду». Після чого натисніть на кнопку «Видалити».


Буквально через хвилину браузер зникне з комп’ютера. Якщо вам не вдалося це зробити через «Панель управління», то можна скористатися однією з наступних програм:

  • Your Uninstaller
  • Revo Uninstaller
  • Uninstall Tool

Але на цьому інструкція не закінчується, оскільки, за великим рахунком ми не повністю позбулися браузера Аміго. При його установці на комп’ютер також встановлюються різні розширення від mail.ru які періодично будуть нагадувати про себе. Тому наше завдання видалити їх повністю.

На щастя в «набір» до більш нових версій Аміго йде всього одне доповнення – «Служба автоматичного оновлення програм», позбутися якого можна все в тій же «Панелі управління».


Потім підтверджуємо процес видалення, чекаємо 1-2 хвилини і все готово.

Раніше, під час установки браузера на комп’ютер встановлювалося величезна безліч непотрібних доповнень, таких як Mail.Ru Агент, Супутник Mail.ru і багато інших абсолютно марні «штуки». Від них можна позбутися, видаляючи в «Панелі управління» або за допомогою однієї з перерахованих вище програм.