Як видалити антивірус AVG – видаляємо СЕР назавжди

Антивірус AVG являє собою зручний і досить потужну антивірусну програму. Він також як і всі антивіруси володіє своїми перевагами і недоліками. Відповідно деяким він по душі, а декого не влаштовує, в результаті чого слід видалити СЕР. Проте сама програма не в усіх випадках дозволяє зробити це, тому часто від користувачів можна почути питання, як видалити Антивірус AVG повністю зі свого комп’ютера. У цій статті розглянемо три основних способи видалення СЕР антивіруса.Як видалити антивірус AVG   видаляємо СЕР назавжди

Стандартне видалення антивірусу AVG

Для того щоб видалити СЕР даними способом нам потрібно виконати наступні дії:

  • Першим ділом відкриваємо меню «Пуск», потім вибираємо «Панель управління».
  • Перед нами відкривається вікно, з якого слід вибрати «Програми та компоненти».
  • Перед вами розкриється список наявних на вашому комп’ютері програм, серед яких слід знайти антивірус СЕР. Клацаємо По ньому правою кнопкою миші і видаляємо. Якщо у вас в процесі видалення виникли які-небудь проблеми, то вам слід скористатися другим або третім способом.

Видалення антивірусу допомогою утиліти AVG Remover

Першим ділом викачуємо програмку AVG Remover, її неважко відшукати в інтернеті. Перевіряємо, чи вся наша робота збережена, а після виробляємо запуск утиліти. Дана програма сама здійснить повне видалення даної антивірусної програми, а після виконає перезавантаження системи.Як видалити антивірус AVG   видаляємо СЕР назавжди

Це офіційна версія, яка допоможе швидко видалити Антивірус з вашої системи, і очистити всі сліди від програми.

Видалення антивірусу допомогою CCleaner

Тепер давайте розглянемо як відбувається видалення антивірусу СЕР допомогою утиліти CCleaner. Дана програма відома всім як найефективніший і найдієвіший чистильник операційної системи. Завантажити програму Ccleaner не складе труднощів, тим більше вона абсолютно безкоштовна. Потім нас слід виконати її установку і запуск. У лівій частині перед вами буде меню «Сервіс», нам слід відкрити її. Далі вибираємо «Видалення програм», перед вами відкриється список, у якому слід відшукати антивірус СЕРП, а після тиснемо на іконку «Деінсталяція».Як видалити антивірус AVG   видаляємо СЕР назавждиПоділися з друзями:

Відбудеться запуск процесу, вам слід повністю слідувати йому, в результаті чого ви повністю і успішно зможете видалити антивірус. По завершенню виконайте перезавантаження комп’ютера. Знову відкриваємо цю програмку, тепер нам потрібно відкрити вкладку «Очищення», в ній нам слід вибрати «Реєстр», ця процедура виконується для повного позбавлення від антивірусної програми.