Доброго часу доби дорогі читачі. Сьогодні ми з вами розглянемо дуже цікаву тему, а точніше вирішимо проблему, з якою дуже часто стикаються користувачі комп’ютерів. Як видалити антивірус McAfee повністю з комп’ютера або ноутбука?


Зазвичай цей антивірус встановлюється одночасно з яким-небудь програмним забезпеченням, які ви завантажуєте з Інтернету. Навіщо видаляти McAfee? Це необхідно для того, щоб встановити на його місце інший антивірус. Якщо не видалити McAfee, то при установці, наприклад, Касперского можуть виникнути проблеми з-за несумісності.

Та й взагалі, не рекомендується, щоб одну операційну систему обслуговувало відразу дві антивірусні програми, та ще й від різних виробників.

Тепер давайте розглянемо два найбільш простих способи повного видалення антивірусу McAfee з вашого комп’ютера. До речі, обидва цих способу ідеально працюють як в Windows 7, так і в Windows 8.

Спосіб перший

Для початку заходимо в «Панель управління» через меню «Пуск» або «Мій комп’ютер».


Потім встановлюємо перегляд на «Категорії» і в розділі «Програми» клікаємо на «Видалення програм».


Тепер з переліку встановлених програм знаходимо нашу безкоштовну антивірусну утиліту McAfee. Далі тиснемо на неї правою кнопкою миші і вибираємо «Видалити».


Далі з’явиться нове діалогове вікно, в якому також тиснемо кнопку «Видалити».


Почнеться безпосередньо сам процес видалення антивірусу з вашого комп’ютера. По його завершенню перезавантажте комп’ютер і спробуйте встановити іншу антивірусну програму.


Крім як через «Панель управління» позбавити від McAfee можна також за допомогою програм або утиліт, таких як:

  • Revo Uninstaller
  • MyUninstaller
  • ZSoft Uninstaller
  • Total Uninstall

Другий спосіб

Розробники компанії Intel Security потрудилися на славу. Для популяризації свого дітища їм вдалося зробити так, щоб їх антивірус було так просто видалити з комп’ютера. Тому то і необхідний другий спосіб, який допоможе повністю позбутися від цієї настирливої і марною антивірусної утиліти.

Ви, напевно, знаєте, що при установці будь-якої програми в реєстр операційної системи вносяться деякі корективи та зміни. Теж саме відбувається і при установці антивірусу McAfee. При видаленні будь-якої програми з комп’ютера раніше згадані зміни в реєстрі очищаються і все повертається у звичне русло (можливо не завжди повністю, але 95% випадків це так). З McAfee ситуація трохи складніше і при позбавленні від нього дані в реєстрі про нього можуть залишитися. Тому і виникають проблеми при встановленні інших антивірусних програм.

Гаразд, повернемося до другого способу. Для його здійснення нам знадобиться спеціальна утиліта, яку ви можете завантажити нижче:

mcpr.rar [3.01 Mb] (скачувань: 154)

Скачали? Тоді запускаємо її. У вас на екрані з’явиться діалогове вікно, в якому спочатку натискаємо кнопку «Next».


Потім погоджуємося з ліцензією, не читаючи її. Встановлюємо прапорець навпроти «Agree». Потім знову натискаємо «Next».

Далі вводимо зображення на картинці (капчу) у відповідне поле. Після чого знову тиснемо «Next».


Почнеться безпосередньо сам процес видалення. Триватиме вона не більше двох хвилин, ну максимум п’ять. Після чого утиліта повідомить про успішне і повне видалення антивірусу McAfee з вашого комп’ютера. Ви можете закрити це вікно і перезавантажити комп’ютер трохи пізніше, або відразу натиснути кнопку «Restart».

На цьому все, дякую всім за увагу. Не забувайте ділитися цією статтею з друзями, якщо вона вам була корисною.