Як видалити аск фм

Ask.fm — досить популярна система запитань і відповідей, запущена в 2010 році. Відразу після реєстрації і заповнення анкети людина може і анонімно, і від свого імені задавати питання іншим людям і відповідати на них.

Як видалити аск фм

Проведення часу на сайті ask.fm може бути захоплюючим, але, врешті-решт, ймовірно, може втратити або набриднути. А припиняти роботу соцмережі взагалі заради однієї людини, звичайно, ніхто не буде. Якщо вам набридло відповідати анонімним користувачам в мережі Ask.fm і хочеться позбутися від сторінки, то читайте нижче, як видалити Аск.фм двома способами. Весь процес, загалом-то, займе не більше пари хвилин.

1 Спосіб. Видалення з можливість відновлення

Спочатку вводимо свій логін і пароль і заходимо в Аск. Потім натискаємо на посилання «Налаштування» (правий кут зверху). Переходимо в низ сторінки, тиснемо там посилання «Деактивувати профіль«. Натискаємо знову. Чекаємо, коли зміни вступлять в силу.

Як видалити аск фм

Все, ваш профіль став для інших користувачів недоступний. Це навіть краще, ніж видалення Аск фм сторінки, тому що, якщо ви раптом передумаєте, буде можливість відновлення сторінки в Асці.

2 Спосіб. Видалення аск.фм аккаунта назавжди

Існує також досить оригінальний варіант. Імовірно працює і донині. Відмінно підійде тим, хто все ж хоче «спалити за собою всі мости» — після нього віддалену сторінку в Асці абсолютно ніяк не можна буде відновити.

Спосіб дуже простий, першовідкривачем був знайдений випадково. Ще раз подумайте перед його застосуванням — назад дороги, нагадуємо, не буде.

Логинимся на Асці. Заходимо в розділ під назвою «Установки«. Знаходимо в цьому розділі поле, де вводиться веб-сайт. Самим нахабним чином пишемо в полі такий сайт: http://ask-like.ru . Після перевірки адміністрацією вашу сторінку повинні будуть заблокувати назавжди. Ось таке веселощі.

Деякі люди хочуть видалити свою сторінку на ask.fm, при цьому попередньо забувши від неї пароль. Що тут можна сказати? Це не легше, ніж потрапити в квартиру, втративши від неї ключ. Або зняти гроші з картки, забувши від неї PIN-код.

Відновлюйте пароль — інакше ніяк. Тут тільки можна дати поради по — перше, у відновленні пароля, як правило, допомагає e-mail — сподіваємося, вже від нього пароль забути не пощастило. По-друге, спробуйте пошукати в даних браузера — можливо, вдасться знайти там збережений пароль, якщо ви не чистили історію. Залежить від браузера, і малоймовірно, але спроба, як кажуть, не катування. Ну, можна ще звернутися до того, хто ваш пароль пам’ятає і не забув. Якщо такі є.

Іноді хочеться видалити в Асці всі відповіді. Або для перестраховки на всякий випадок перед повним видаленням аккаунта на Аске та/або в інших соцмережах, або просто для «оновлення». Рада в такому разі і для Аска, і для інших соцмереж — не мучитися видаленням повідомлень вручну (навіть якщо така можливість є), а завантажити непогану програму під назвою Unregersoc. Вона відмінно допомагає не тільки в зачистці відповідей, питань, музики та іншого сміття (якщо для користувача облікового запису ця інформація стала сміттям), але і в подальшому видаленні самих цих акаунтів з соцмереж. Вірусів в програмі виявлено не було.

Вдалого вам позбавлення від непотрібного минулого!