Як видалити Аватарию простий метод почати гру заново

Аватария – це досить популярна браузерна гра, яка дає безліч можливостей у розвитку ігрових персонажів. Багато користувачів, отримавши достатній досвід, хочуть знову почати грати і розвивати новонародженого персонажа. Але це ускладнюється тим, що прогрес гри зберігається, навіть якщо видалити її зі аккаунта в соцмережі, а потім заново встановити.Як видалити Аватарию простий метод почати гру заново

Як видалити Аватарию?

Якщо є необхідність просто видалити гру з профілю, то робиться це дуже просто:

  • Заходимо в свій профіль в соцмережі, вибираємо розділ «Ігри» або «Додатки».Як видалити Аватарию простий метод почати гру заново
  • Знаходимо в списку своїх іграшок Аватарию, наводимо курсор на іконку і клікаєм на зображення хрестика, яке повинне з’явитися в куточку аватарки гри.
  • В вікні підтвердження натискаємо кнопочку «ПРИБРАТИ». Все, гра видалена із профілю.Як видалити Аватарию простий метод почати гру заново

Повністю видалити гру з соціальної мережі, звичайно, неможливо. Це можуть зробити тільки розробники.

Як почати грати в гру заново?

Важливо розуміти, що не можна з одного облікового запису на інший перекидати ігрові гроші, різні предмети тощо. Тому, починаючи гру заново, потрібно бути готовим до того, що грати доведеться «з нуля».Поділися з друзями:

Є кілька способів:

  • Зайти в гру з чужого акаунту або створити свій новий профіль у соцмережі для того, щоб грати можна було з самого початку. У цьому випадку при установці все почнеться заново і можна буде отримати новонародженого персонажа.
  • Якщо є аккаунт в декількох соціальних мережах (Однокласники, Вконтакте, Фотострана, Мій світ та інші), то можна скористатися тим, де гра ще не встановлена, щоб почати все спочатку. Але при цьому варто пам’ятати про те, що в іншій соцмережі буде новий ігровий світ, де не можна буде зустріти своїх друзів і їх персонажів.
  • Можна скористатися різними чітами. Але це дія кожен гравець здійснює на свій страх і ризик, так як чіти – це потенційно небезпечні вірусні програмки, від яких шкоди може бути більше, ніж користі. Поки знайдеться потрібний, необхідно буде відвідати багато сторінок, де можна нахапати на ПК купу вірусів і рекламного ПО. Тому потрібно задуматися, а чи так треба починати гру заново саме зі свого аккаунта, адже набагато простіше і приємніше скористатися іншим профілем або своєї ж сторінкою в іншій соцмережі.