У тому випадку, коли програма втратила свою актуальність і більше не потрібна користувачу, останній звертається до безпосереднього процесу деінсталяції. Якщо для вас, шановний читачу, питання: «Як видалити avg pc tuneup», викликає деякі труднощі, в плані своєї реалізації, то кілька простих порад допоможуть вам вийти із ситуації переможцем.

Сьогодні ми розглянемо:

 • 1 Замість прологу: про деинсталляционных проблеми…
 • 2 Перший варіант: основне Windows-засіб для видалення програм
 • 3 Зачищаємо «хвости» і папки після стандартного видалення avg pc tuneup
 • 4 Реєстру та цифровий сміття від avg pc tuneup
 • 5 Видалення avg pc tuneup за допомогою фірмової утиліти
 • 6 Універсальний спосіб для новачків
 • 7 завершення

Замість прологу: про деинсталляционных проблеми…

У своїй більшості дистрибутив з програмою, крім спеціального інсталяційного контейнера даних, має ще один інструмент — дєїнсталлятор. Проте в силу багатьох причин останній засіб не завжди легко знайти. І навіть в тому випадку, коли користувач знає, «що і як» запустити для того щоб програма була видалена, часто виникають, так би мовити, несприятливі цифрові наслідки — не всі файли, раніше використовуваного софта, коректно видаляються, «щось» залишається на дисковому просторі надалі заважаючи іншим програмам повноцінно функціонувати.

 

Як правило, такого роду «Заплутаність» продуманна самим розробником, щоб позбавити користувача простий можливість позбавитися від небажаного софта». Ми торкнемося всіх випадків, коли неможливо видалити avg pc tuneup, а також розглянемо різні варіанти деінсталяції.

У будь-якому разі, один із наведених нижче варіантів вам обов’язково допоможе. Вам, дорогі друзі, залишиться лише одне — вибрати найбільш прийнятний для вас спосіб та згідно з рекомендованим налаштувань провести повноцінний процес видалення.

Перший варіант: основне Windows-засіб для видалення програм

Щоб знайти представлений інструмент необхідно увійти в меню «Пуск», і перейдіть в розділ «Програми та компоненти». Далі користувачеві потрібно вибрати програмний об’єкт для видалення. Після того, як користувач клацне на кнопці «Видалити», операційна система запустить спеціальну утиліту видалення.

Варто відзначити, що не завжди даний метод спрацьовує «на повну котушку!». У нашому випадку avg pc tuneup просто виведе повідомлення про неможливість запуску процесу деінсталяції…оскільки деякі компоненти програми будуть працювати у фоновому режимі.

Останній «несприятливий фактор» легко усувається:

 • Зайдіть в меню «Диспетчер завдань» і перейшовши на вкладку «процеси», за допомогою клавіші «Завершити процес», зупиніть роботу програмного компонента.
 • Після «нейтралізації» виконавчої служби — знову вдайтеся до описаного засобу видалення.

Незважаючи на безумовну працездатність даного методу видалення, все ж, досконалістю цей спосіб не блищить. Оскільки залишкові файли все також продовжують «жити» в системному реєстрі Windows. Побіжно ми вже торкалися питання, чим це загрожує? Однак більш чітку відповідь, у вигляді практичного посібника, представлений трохи нижче.

Зачищаємо «хвости» і папки після стандартного видалення avg pc tuneup

Отже, насамперед потрібно очистити системний диск від непотрібних папок (створених при установці avg pc tuneup).

Залежно від розрядності, використовуваної вами версії ОС Windows, директорія знаходження цікавлять нас об’єктів може різниться. Тим не менш стандартне місце увазі шлях за замовчуванням: C:Program Files (x86) avg.

 • Знайшли однойменну папку, — видаліть її.

Також необхідно очистити папку тимчасових файлів «Temp» (докладніше про повну процесі очищення можна дізнатися ось з цієї статті).

Реєстр та цифровий сміття від avg pc tuneup

Ручний метод більш надійний в застосуванні, ніж, коли користувач запускає спеціальний засіб ПО — оптимізатор-чистильник. Незважаючи на деяку незручність у застосуванні першого способу очищення, освоїти процес пошуку непотрібних гілок реєстру і правильно видалити всі залишкові запису про програму, досить просто, звичайно ж, якщо користувач буде уважний і обережний у своїх діях.

 • Зайти в редактор реєстру можна так: меню «Пуск», потім в пошуковому чек-боксі необхідно прописати команду на виклик редактора реєстру — regedit.exe.
 • У головному вікні редактора натисніть на вкладку «Правка» — «Пошук».

 • У пошуковому вікні пропишіть назва програми «avg pc tuneup» і натискання клавіші «Enter» переходьте у відповідну гілку реєстру для проведення ручного методу очищення.
 • По натисненню кнопки «F3» для вас буде виведена наступна область реєстру, в якій знаходиться «зайвий» параметр віддаленого об’єкта.

Як бачите, все просто. Але якщо описаний спосіб все ж є для вас невиправдано «затяжним» і неймовірно складним в плані реалізації, то є сенс застосувати рекомендації з наступної глави представленої статті.

Видалення avg pc tuneup за допомогою фірмової утиліти

Разом з корисним функціоналом описуваної нами програми розробник avg pc tuneup передбачив певну схильність оптимізатора не піддаватися видалення…користувач може завантажити спеціальну утиліту AVG Remover, за допомогою якої можна провести цілком коректний процес видалення освітлюваного.

 • Скористайтесь цим посиланням — http://download.avg.com/filedir/util/AVG_Remover.exe
 • Дочекайтеся закінчення процесу завантаження.
 • Потім, запустіть утиліту.

Через кілька секунд дєїнсталлятор повністю видалить програму з жорсткого диска вашого комп’ютера.

Універсальний спосіб для новачків

Починаючому користувачеві можна заручитися підтримкою програми «Your Uninstaller», яка заточена конкретно для проведення процесу видалення програмного софта.

 • Завантажити «Your Uninstaller» можна звідси — http://www.ursoftware.com/.
 • Далі запускаємо програму і вибираємо «більш небажаний» програмний продукт.

Буквально три кроки «претендент на видалення» буде повністю стертий з вашого вінчестера. Більш того, остання обставина передбачає використання спеціального програмного засобу «Очищення реєстру». Іншими словами, користувачу взагалі нічого робити не потрібно — системний Windows журнал буде автоматично очищений від слідів видаляється об’єкта.

На завершення

Безумовно, для новачка останній метод деінсталяції більш ніж підходить. Оскільки не вимагає від користувача якихось спеціальних знань. Тим не менш, описана програма є платним продуктом, що може здатися не зовсім зручним моментом.

Втім, на просторах мережі Інтернет існує маса інших безкоштовних програм, які не гірше «Your Uninstaller» справляються з завданнями по деінсталяції. І все ж, найбільш благонадійним способом позбутися від «непотрібної програми» залишається спосіб ручної активації програмного дєїнсталлятора з подальшим застосуванням очищення реєстру. Доцільність вам і тільки благополучних результатів!