Як видалити Baidu

Baidu PC Faster — сумнівна програма, яка нібито повинна поліпшити продуктивність комп’ютера. Інструкцію “як видалити Baidu” читайте далі.

Як видалити Baidu

Однак не варто обманюватися — незважаючи на те, що програма не настільки небезпечна, як «вимагачі» або віруси, вона цілком може завдати шкоди комп’ютера і операційної системи. Першим, що потрібно зробити після виявлення програми на ПК це — видалити Baidu. Замість того, що обіцяла, вона зробить навпаки — після додавання до системи значно знизить її продуктивність, а згодом навіть здатна призвести до несподіваних відключень комп’ютера (особливо це ймовірно, якщо у вас ноутбук). Крім того, її безперервне сканування показує безліч помилок в реєстрі (значна частина з яких, очевидно, є помилковими), а для їх видалення, Baidu пропонує купити повну версію програми (чого робити не варто — користі від неї немає).

Цей сумнівний інструмент може бути завантажений прямо з офф. сайту — якщо цікаво, www.pcfaster(dot)com. Але частіше це програмне забезпечення поширюється через інші програми, які знаходяться у вільному доступі, як додатковий додаток.

При установці безкоштовних програм будьте дуже уважні, не встановлюйте сумнівних доповнень, не натискайте по багато разів «Далі», не вивчаючи пропонованих налаштувань. Таким чином, ви з високою ймовірністю убезпечите себе від непотрібного сміття, ніж є сьогодні Baidu.

Як ви вже зрозуміли з інформації вище, програма, строго кажучи, вірусом не є, але довіри, безумовно, не заслуговує. А, значить, немає ніякої необхідності тримати її на комп’ютері.

Як видалити Baidu?

Є кілька доступних варіантів ліквідації Baidu, один з яких, безумовно, підійде для вас.

По-перше, спробуйте просканувати комп’ютер антишпигунів SpyHunter — антивірус не факт, що підійде, а ось саме антишпигун цілком може впоратися з видаленням Baidu.

Як видалити Baidu

По-друге, якщо SpyHunter у вас не встановлений, не допоміг або немає бажання ним користуватися, спробуйте видалити Baidu через «Установку і видалення програм«.

По-третє. В підпапках байди є анинсталлятор «unins». Запускаєте його (на китайською, але зрозуміло, де клавіші «ОК» і «ОТМЕНА». Також, потрібно поставити по всіх полях «галочки») і решта сміття видалити програмкою Unlocker — раду від Dikost в коментарях.

Якщо все, що вище, не допомогло прибрати Baidu, то діємо так. Для початку завантажуємо програму Autoruns. Це відмінна програма, незалежно від Baidu здатна сильно стати в нагоді вам і в подальшому, оскільки перевіряє більшу кількість місць автозапуску, ніж будь-який інший з наявних моніторів автозавантаження. Програми при цьому відображаються в тому порядку, в якому ОС Windows обробляє, що ще більш зручно. Зрозуміло, можливості Autoruns значно перевершують стандартний msconfig (Пуск > Виконати > msconfig) від Windows.

Щоб Baidu не заважала викорінення себе, після установки Autoruns завантажуємо нашу операційну систему в безпечному режимі. Тепер заходимо: Пуск > Пошук, вводимо там Baidu, всі знайдені файли видаляємо безповоротно (на крайній випадок, якщо навіть в безпечному режимі файл буде «чинити опір», може допомогти ще одна програма Unlocker, але вже такий варіант практично виключений). Ну а тепер запускаємо Autoruns і видаляємо всі від Baidu, що знаходимо в автозавантаженні. Для профілактики можна знову зайти в «Установку-видалення програм», вже в безпечному режимі, і додатково спробувати зробити видалення і тут.

Ну, ось і все, китайська програма Baidu знищена. Комп’ютер знову «очищений». Приємної роботи!