Як видалити будь-які системні програми на Android

Багато смартфони, які мають базову операційну систему Android, зараз поставляються з великою кількістю непотрібних додатків, які були встановлені разом з операційною системою. Зараз у людей часто виникає питання, як можна видалити ці системні програми, адже вони тільки споживають об’єм батареї, працюючи у фоновому режимі, і займають дисковий простір. Видаливши ці програми, потім можна закачати на смартфон щось дійсно необхідне.

Як видалити будь які системні програми на Android

Люди, що розбираються в смартфонах, часто розуміють, що при працездатності програм у фоновому режимі задіюється «Оперативна пам’ять». Це помітно знижує швидкість відкриття деяких програм, і виконання різних команд, і призводить одного разу до того, що телефон починає зависати, з цієї причини, кожен нормальний користувач, хоч раз замислювався, як швидко прибрати зі свого смартфона непотрібні програми, щоб не засмічувати вільне місце і оперативну пам’ять.

Програми, за допомогою яких можна провести видалення встановлених системою програм.

По-перше, потрібно пам’ятати про те, що якщо ваш Android чистий, тобто, ви не робили з ним ніяких хакерських маніпуляцій, то у вас не вийде видалити системні програми, а все з тієї причини, що при видаленні програм необхідно мати права адміністратора, у системі Android – це називається Root права. Крім того, що людина повинна здобути ці права, ще необхідно, щоб на смартфоні був встановлений файловий менеджер, необхідний для видалення або редагування системних файлів. В інтернеті зараз можна знайти багато інформації про те, як отримати права Root на своєму смартфоні, також можна скористатися універсальними програмами. Мова йде про ES Explorer, Kingo Root і так далі.

Як видалити будь які системні програми на Android

Зараз, всі вище названі програми можна відшукати в мережі «Інтернет», вони викладаються на безкоштовній основі, з цієї причини, з встановленням програми на свій смартфон не виникне ніяких труднощів.

Root провідник на смартфон – Установка.

Перш ніж починати видаляти непотрібні програми на смартфоні, спочатку потрібно визначитися, яку програму ми будемо використовувати. Після того, як ви визначилися з вибором, і встановили потрібний софт, потрібно видати провіднику Root доступ. Здійснити цю процедуру легко, досить запустити програму і відкрити налаштування «Швидкий доступ», потім слід перейти в розділ з назвою «Засоби», і навпаки значення «Провідник» потрібно перевести кнопку в положення «Включити».

Як видалити будь які системні програми на Android

Приміром, була взята така утиліта, як ES Explorer. Спочатку ми встановили сам провідник, потім надали йому необхідні права, і слідом робимо наступні маніпуляції:
– Підтверджуємо наші дії.
– Заходимо у відповідні налаштування.
– Звернути увагу на пункт Apps, там необхідно знайти графу з назвою Root, і виставити дві позиції, а саме «Резервування даних», і «Деінсталювати автоматично».

Перша функція допомагає людині зберігати копії додатків в певному місці, щоб потім у разі чого, можна було виконати процес «Відновлення».

Як видалити будь які системні програми на Android

Після того, як налаштування програми підійшла до кінця, необхідно перейти в корінь папки нашого смартфона, там відшукати розділ system, перейшовши в нього, вибрати папку app, і вже там видаляти ті програми, які нам не потрібні.

Стандартні додатки – їх видалення.

Виявилося, на операційній системі Android є можливість видалити такі системні програми, як:

– Календар і звичайний будильник.
– Віджети годин і стандартного плеєра
– Набір і пошук голосом.
– Калькулятор, і так далі.
У нашому випадку ми видаляємо службу Google+, вважаючи цю програму марною, ми піддамо її процесу «Знищення». В процесі видалення, система вас перепитає, чи точно ви готові на цю дію. Виявляється, відновити віддалений додаток вкрай важко, у деяких випадках, зробити це практично неможливо. Перед тим, як видаляти будь-який додаток, варто подумати, а чи знадобиться воно нам потім. Якщо видалити системне додаток, відповідальний за функціонування пристрою, можна назавжди зіпсувати свій смартфон.

Як видалити будь які системні програми на Android

Починаючи з операційної системи Android п’ятої версії, додатки там розміщені в різних папках. З цієї причини, людині потрібно спочатку відшукати всі папки, що містять цей софт, а потто вже піддати його «Видалення». Якщо необхідно почистити внутрішню пам’ять пристрою, то достатньо почистити кеш і налаштування системних додатків, нічого, не видаляючи.

Особливості, наявні при видаленні системних додатків.

Перед видаленням стандартних додатків, потрібно пам’ятати про деякі нюанси, які можуть виникнути згодом, у будь-якої людини.
1) При видаленні, можна скористатися пошуком додатків, перебуваючи в системній папці app.

Як видалити будь які системні програми на Android

2) Програми від компанії Google, яких в смартфоні можна відшукати безліч рекомендується видаляти без страху і ризику. У більшості випадків вони просто засмічують наш пристрій. Головне видаляти програми, а не служби, інакше можна піддати телефон вічної блокування.

У видалення системних додатків, є, як власні позитивні моменти, так і негативні.

Серед переваг можна відзначити:
– економію вільного місця на смартфоні, адже при видаленні, пам’ять почистится на кілька сотень мегабайт.
– З’явиться можливість встановити нові додатки, які будуть активно використовуватися людиною.
– При видаленні, розширюється база знань у людини в роботі з цією операційною системою.

Головний і, мабуть, єдиний недолік, можливий при видаленні системних додатків – це неадекватна робота самого пристрою після видалення деяких додатків. З’ясувалося, що більшість людей, просто видаляє не ті файли, які потрібно, і з цієї причини, пристрій починає спочатку моторошно гальмувати, а в кінці, взагалі не підлягає виключенню та вічного блокування.