Як видалити Chrome Search – допоможемо з видаленням

Багато користувачі стикалися з таким питанням, як видалити Chrome Search. У цій статті розглянемо, що являє собою ця утиліта і звідки вона могла з’явитися на вашому комп’ютері, а також докладно розглянемо, як відбувається процедура видалення Chrome Search.

Chrome Search являє собою невелику програму, призначену для зміни пошукової системи в браузер гугл хром. За допомогою цієї утиліти у вас є можливість виставляти за замовчуванням, налаштовувати, змінювати або видаляти всі пошукові системи.

Викрадачі браузерів застосовують саме цю програму для того, щоб закріпитися на головній сторінці. Весь розрахунок робиться на те, що малодосвідчений користувач персонального комп’ютера, крім головних налаштувань, поняття не має, як поміняти в браузері пошукову систему.Як видалити Chrome Search   допоможемо з видаленням

Цей вірус не створює ніяких ярликів в інсталяційної папці або на робочому столі, він більше скидається на вірусний процес, що шифрує назви під символами і цифрами. В останні роки, простори інтернету буквально завалені великою кількістю викрадачів браузерів і рекламних вірусів. Такі викрадачі встановлюють на ваш комп’ютер утиліту Chrome Search.

Більшість користувачів, бачачи її у списку програм, припускають, що це який-небудь плагін або чергове розширення від Хром і з цієї причини не видаляють її. Однак видалити Chrome Search необхідно негайно.

Процедура видалення Chrome Search

Якщо на вашому комп’ютері ви побачили цю програму, в такому випадку необхідно негайно позбавлятися від неї. Виконується видалення Chrome Search наступним способом:

  • Закриваємо браузер, відкриваємо диспетчер завдань і переглядаємо список процесів, слід завершити всі однойменні процеси.
  • Переглядаємо всі програми, знаходимо Chrome Search, виділяємо її і натискаємо кнопку «Видалити».
  • Запускаємо браузер Хром, відкриваємо панель «Налаштування», замінюємо головну сторінку на необхідну, а також не зайвим буде поміняти систему пошуку за замовчуванням.Як видалити Chrome Search   допоможемо з видаленням
  • Також рекомендується на робочому столі видалити ярлик браузера, а після закинути новий.


  • Поділися з друзями:

    Всі перераховані вище процедури необхідно здійснювати після того, як буде видалено вірусний черв’як, який і є причиною виникнення на вашому комп’ютері шкідливої програми Chrome Search. Якщо ця процедура не буде виконана, то через деякий час у вас з’являться нові вірусні програми, що засмічують роботу комп’ютера.