Як видалити Ciplus – видаляємо вірусну програму

Ciplus – вірусна програма, яка постійно суне нам рекламу, простіше кажучи, це комп’ютерна інфекція, з цим твердженням погодяться багато. Крім того, ця вірусна програма цілком спроможна стати причиною виникнення серйозних проблем з комп’ютером і з його безпекою. Тому більшість користувачів задається питанням, як видалити Ciplus. У цій статті ви дізнаєтеся, як виконується ця процедура.

Як видалити Ciplus   видаляємо вірусну програму

Шкода від Ciplus

Ця шкідлива програма спрямовує всіх споживачів до платних сайтів і виводить вам підозрілий рекламний матеріал, якщо слідувати за цими посиланнями, то це може надати невдалою ідеєю. У більшості випадків ваш комп’ютер підхоплює шкідливі віруси, а також може бути втрачена інформація і виникнути проблеми з системою. Не потрібно допускати того, щоб ваш браузер став забитим суцільний рекламою, необхідно вчасно видалити Ciplus.

Інструкція видалення Ciplus

Шкідливу програму Ciplus не назвеш найнебезпечнішою, але якщо врахувати, то кількість нервів, яке займає ця програма в процесі запуску браузера. Крім того, слід зазначити, що звичайне видалення через стандартне меню Windows «Програми та компоненти» нічим хорошим не обертаються, у деяких випадках програма перестає світитися в списках, проте докучливі і деколи дратують симптоми залишаються.

Як видалити Ciplus   видаляємо вірусну програму

Одним із дієвих способів видалення даної програми є застосування Malwarebytes Anti-Malware – безкоштовна програма, здатна позбутися цієї шкідливої утиліти. Таким способом буде установка пробної або ліцензійної версії антивірусу Касперського, після установки необхідно буде активізувати захист від шкідливих програм. У більшості випадків ця антивірусна програма повністю позбавляє нас від Ciplus, але в деяких випадках деякі однойменні розширення слід видалити у браузері.

Видалити Ciplus можна за допомогою безкоштовної програмки CCleaner. Досить завантажити її на свій комп’ютер, запустити програму, а після цього вибрати пункт «Сервіс», після клацаємо на іконці «Видалення програм», внаслідок починається видалення всього зайвого. Після виконання цієї процедури також можна запустити очищення реєстру, в подібному випадку ваш комп’ютер почне швидше завантажуватися.Поділися з друзями:

Як видалити Ciplus   видаляємо вірусну програму

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам розібратися з цією шкідливою програмою.