Як видалити Clearthink

Поява небажаних програм на комп’ютері і постійна їх робота може призвести до порушення нормального функціонування необхідного софта. Adguard, Trovi.com і Clearthink відносяться саме до таких видів розробок, які здатні завдати шкоди ПК з операційною системою Windows, тому потрібно видалити Clearthink відразу після виявлення на ПК. Зараження стосується виключно версій систем від XP до останньої 8 версії.

Як видалити Clearthink

Основні причини зараження

Найбільш поширеним способом ненавмисної установки Clearthink є скачування безкоштовних програм або утиліт з сумнівних сайтів. Так, після завантаження проводиться автоматична установка нового продукту на комп’ютер, при цьому запит про необхідність Clearthink може навіть не з’явитися.

Помітити появи вірус програми просто. Під час роботи в браузері (Google Chrome, Mozilla Firefox або Internet Explorer) буде з’являтися реклама при переході на нову сторінку. Вимкнути рекламні блоки можна тільки після повного видалення та ліквідації встановленого шкідливого продукту.

Як провести видалення Clearthink і заздалегідь убезпечити комп’ютер?

Найбільш дієвим способом профілактики від Clearthink стане використання антивірусної програми, що відстежує файли завантаження, установки і сумнівні сайти. Під час проведення операцій софт дозволить обмежити різноманітні явища, здатні заподіяти шкоду ПК.

Але якщо Clearthink все ж була встановлена, то її слід негайно видалити. Проблема полягає в постійному копіюванні файлів програми на системний диск, додаванні нових некорисних файлів реєстру.

Ручне видалення Clearthink можливо, але слід виконувати всі процедури дуже обережно.

 • Зокрема, спочатку проводиться вивантаження Clearthink з диспетчера задач.
 • Всі процеси, позначені відповідним іменем (назвою програми) слід завершити;
 • Потім необхідно провести видалення папки Clearthink, розташованої в списку програмних папок на жорсткому диску;
 • Перейшовши до реєстру, слід провести зачистку значень ключів з позначкою «no information»;
 • Необхідно залишити самі ключі, інакше це може призвести до порушення цілісності роботи системи і подальшої необхідності перевстановлення ОС.
 • Як видалити Clearthink

  Лояльним і більш простим способом видалення Clearthink є утиліта AntiMalware. Після її установки буде виконано сканування комп’ютера. Знайдені файли, що знаходяться в системній папці, папки програм і реєстрі відразу ж будуть знищені. Крім того будь-які проблеми з браузером, викликані Clearthink, будуть моментально вирішені.

  Подальша антивірусна підтримка та постійна перевірка стану ОС дозволить виключити будь-які спроби сторонніх продуктів встановити шкідливі або сумнівні програми.

  Як видалити Clearthink

  Ще одна утиліта — SpyHunter 4 дозволить швидко і якісно очистити реєстр і систему від Clearthink і прибрати створені нею файли. Процес перевірки і видалення аналогічний раніше описаного прикладу. Завантажити утиліту можна і англійською, і російською мовою. Продукт розроблений компанією EnigmaSoftware.

  Обидві утиліти здатні не тільки очистити комп’ютер і видалити всі шкідливі файли, як Clearthink, але і, крім того, захистити систему від посягань у майбутньому. Нормалізація роботи і безпеку всього софта на ПК буде гарантована.