Отже, Content Push News — рекламне додаток класифікації adware, яке можна «підчепити», борознячи простори інтернету і завантажуючи різні програми. Найчастіше його наявність у файлі вказується в угоді при установці, але багато користувачів це ігнорують, з-за чого і виникає проблема спливаючих банерів. Також це шкідливий додаток може закачатися з небезпечного сайту, але таке трапляється значно рідше.

При попаданні на комп’ютер воно починає помітно гальмувати основні процеси, особливо ті, які пов’язані з роботою в глобальній мережі. Наприклад, з-за Content Push News можуть почати з’являтися спливаючі клікабельні банери, нав’язлива реклама і багато іншого. Це ускладнює знаходження в інтернеті, так як він починає підвішувати і довше завантажувати сайти. До того ж, шкідлива програма автоматично потрапляє в автозапуск при включенні комп’ютера, з-за чого проблем від неї стає значно більше.

Примітно те, що Content Push News складається не з одного, а з трьох файлів, кожен з яких необхідно видалити, щоб воно перестало турбувати користувачеві. Всі вони пов’язані між собою і в 99% випадків знаходяться в одній папці. Виняток — якщо юзер підчепив кілька вірусів, тоді доведеться здійснювати серйозну прочищення системи.

Зміст

 • 1 Видалення Content Push News за етапами
 • 2 Видалення підозрілих розширень
 • 3 Як позбутися Content Push News з допомогою антивірусу?

Видалення Content Push News за етапами

Позбутися від програми Content Push News можна вручну, більш того, це не забере багато сил або часу. Для того, щоб здійснити видалення, користувачеві необхідно:

 • Натиснути на значок Windows (Пуск) в лівому нижньому кутку. У рядку пошуку вбити «Видалення програм» і відкрити знайдене додаток.
 • Видалити всі програми, назва яких виглядає приблизно так: «Chrome Search«, «Mediapass«, «Save«. В цілому, всі підозрілі програми.
 • Якщо виникають сумніви щодо будь-якого файлу, досить просто пробити його назві в пошуковику. Гугл або Яндекс точно підкаже, завдає певний додаток шкоди комп’ютеру або ж ні.
 • Натиснути «Ctrl» + R, вбити «Regedit».
 • Відкриється редактор реєстру. Натиснути «Правка» — «Пошук», вбити «Content Push News» або ж те, що ви прибрали раннє і видалити всі знайдені файли.
 • Для чого потрібна ця процедура? Content Push News міститься в шкідливих програм, які, до всього іншого, знижують працездатність системи і перегрівають ПК. Якщо не чистити такі програми, то вони захламят всю пам’ять пристрою і почнуть наносити шкоду серйозніше, ніж просто спливаючі вікна.

  Видалення підозрілих розширень

  Також варто перевірити ваш браузер на наявність підозрілих розширень. Для цього в Google Chrome необхідно натиснути на три смужки в правому верхньому куті, а потім «Додаткові Інструменти» і «Розширення». Видаляєте всі невідомі вам програми.

  Ще на всяк випадок необхідно перевірити ярлик вашого браузера. Найчастіше він знаходиться на робочому столі (що таке робочий стіл ми розглядали в цій статті). Клікаєте по ньому правою кнопкою, «Властивості», «Ярлик», в полі «Об’єкт» повинен бути шлях вашого браузера, який закінчується назвою браузера, наприклад, chrome.exe.

  Як позбутися Content Push News з допомогою антивірусу?

  Не у всіх користувачів встановлений антивірус, та й трохи хочеться возитися з найчастіше тривалою процедурою видалення шкідливих файлів. Якщо ви з числа таких людей, то краще вибирати спосіб знищення таких програм за допомогою антивіруса.

  Якщо у вас на комп’ютері його немає, то вкрай рекомендується завантажити один із цих: «Dr.Web«, «Стій«, «АdwCleaner«. Навіть платний антивірус буде надано на 30 днів у якості демо-версії, після чого можна буде оплатити його подальше використання або завантажити інший.

  Щоб видалити Content Push News таким способом, необхідно запустити будь-яку з зазначених програм (або ж ту, яка встановлена у вас) і вибрати потрібну функцію. Якщо бути точніше, то потрібно спочатку просканувати комп’ютер на предмет вірусів, а потім натиснути на кнопку: «очистити», точно також деякі програми знищують непотрібні файли-непотріб.

  Після цього шкідлива програма зникне з вашого пристрою, воно почне прогружать сторінки куди швидше і краще. Крім того, буде менше виснути. Content Push News — це далеко не єдине подібне додаток, яке може перекочувати на пк під час блукань по куточках мережі.

  Щоб такої проблеми більше не виникало, регулярно вимикайте і видаляйте непотрібні, підозрілі файли з системи. І краще всього, щоб весь час працював антивірус, так як він якщо і не дасть 100% гарантію безпеки, то точно захистить від подібних казусів і дозволить в будь-який момент почистити пк. Про інших шкідливих програмах і способах їх видалення читайте у відповідному розділі на нашому сайті