Як видалити delta homes

Останнім часом сильно зросла активність вірусної реклами в браузерах. З нею не завжди справляються антивіруси, оскільки подібні програми чудово маскуються від них, ставлячись більше до програмам-шпигунам. Як видалити delta homes докладна інструкція далі.

Як видалити delta homes

Delta-homes.comпошуковик, який проникає в браузери зазвичай після установки сумнівної (або скачаного з сумнівних сайтів) програмного забезпечення.

Як тільки Delta Homes проникне в систему, він негайно визначить себе як найбільш потрібну для вас річ: насильно пропишеться в браузері в якості домашньої сторінки, стандартної пошукової системи і сторінки при відкритті нової вкладки. При цьому виконувати свої пошукові обов’язки він буде, звичайно, значно гірше всім відомих хороших пошуковиків, але царем себе все одно оголосить.

Взагалі, Delta Homes — не сама небезпечна річ, оскільки технічно він сам по собі не вірус, і не завжди шкодить системі. Але все ж тримати в своїх браузерах такого нахабного царя-загарбника — сумнівне задоволення, так і перенаправлення з його допомогою на шкідливі сайти, де ви ті самі віруси вже з високою ймовірністю зловите, виключити ніяк не можна. Видалення Delta Homes з браузера перше, що ви повинні зробити після його виявлення.

Як же позбутися від Delta Homes

По-перше, якщо ви в стані визначити програму, після установки якої паразит проник у комп’ютер — негайно видаліть Delta Homes від гріха подалі (якщо не знаєте, як, читайте нижче докладніше третій пункт).

По-друге, встановіть антишпигуна SpyHunter (саме антишпигуна, а не антивірус!) і проведіть сканування системи, щоб перевірити її на наявність шкідливих файлів. Проводите таку перевірку періодично і в майбутньому — не тільки з-за Delta Homes, мало що.

Як видалити delta homes

По-третє, заходимо в Пуск, далі в Панель управління. Там, залежно від вашої операційної системи, вибираються або Програми та компоненти, або Установка і видалення програм. Там знаходите Delta Homes і клацаєте «видалити«. Якщо є ще якісь програми, про яких ви нічого не знаєте і повністю впевнені, що вони вам не потрібні — видаляйте і їх, можливо, вони прямо пов’язані з шкідливим пошукачем.

Ну і, нарешті, по-четверте — налагоджує браузери.

Почнемо з Internet Explorer. Там треба зайти спершу в Сервіс, далі в Управління надбудовами, потім вибрати Панелі інструментів і розширення. Видаляємо Delta Homes та інші розширення, про які ви нічого не знаєте.

Тепер знову в Сервіс, там в Управління надбудовами, а тепер уже Служби пошуку. І вибираємо ту пошукову систему, яка у нас була (зазвичай ya.ru або google.ru)

Огнелис — Mozilla Firefox. Спершу тиснемо Інструменти, далі Доповнення, а потім Розширення. Вибираємо Delta Homes і, знову ж таки, інші невідомі позиції, одним клацанням видаляємо їх. Ну а потім в Інструменти > Налаштування — і вибираємо пошукачем за замовчуванням google.ru, yahoo.com або що там у вас було.

Google Chrome. Відкриваємо меню в браузері. Інструменти > Розширення. Знаходимо Delta Homes і клацаємо по смітнику, назавжди забуваючи про нього як про страшний сон. Заходимо в Настройки. Там клацаємо Управління пошуковими системами. Тут, знову ж, вибираємо потрібний для себе пошуковик.

Перевіряємо секцію «Початкова група» і переконуємося, що там у нас при створенні нової вкладки обрана порожня сторінка.

Всі! Ми розібралися як видалити Delta Homes.