Як видалити додатки і програми в Windows 10 – інструкція

В операційній системі Windows 10</strong> у порівнянні з попередніми відносно небагато змін з управлінням програмами. Відкрився магазин, який відмінно працює, з якого ви без проблем встановіть собі програму. Проте стаття не про це, тут ми розберемо, як видалити програму Windows 10.

Швидке видалення програми в системі Windows 10

Для того щоб відповісти на питання як видалити програму Windows 10, необхідно буде виконати наступні маніпуляції. Відкриваємо «Пуск», потім «Параметри». Вбираємо розділ «Система, а далі переходимо на вкладку «Програми і можливості». Перед вами відкриється список встановлених програм. Біля кожної програми відображається її розмір, що дуже зручно. Щоб провести видалення програми, необхідно буде натиснути на неї, після клацнути на «Видалити», а після ще раз на кнопку Видалити.Як видалити додатки і програми в Windows 10   інструкція

Видалення через меню «Пуск»

Існує ще один простий спосіб реалізації даної задачі. Відкриваємо «Пуск», після відкриваємо се програми. Далі нам слід відшукати необхідну програму, тиснемо на неї правою кнопкою миші, а після тиснемо на «Видалити». Такий спосіб вам також стане в нагоді.

Як видалити додатки і програми в Windows 10   інструкція

Як видалити додатки і програми в Windows 10   інструкція

Як видалити додатки і програми в Windows 10   інструкція

Програма для повного видалення всіляких додатків в Windows 10

Якщо з певної причини в віндовс 10 не виходить видалити програму, або ви бажаєте здійснити її повне видалення з усіма записами в реєстрі, то в даному випадку нам буде потрібно спеціалізована програма – дєїнсталлятор. Revo Uninstaller – найпопулярніша і при цьому безкоштовна програма. Вона передбачає набагато більше можливостей, ніж у звичайних засобах операційної системи.

Скачати Revo Uninstaller ви можете з офіційного сайту. Після цього необхідно буде провести її установку на комп’ютер. У Windows 10 вона чудово працює. Процедура видалення програм за допомогою Revo Uninstaller здійснюється у кілька кроків. У головному вікні необхідно буде виділити необхідну програму, а після натиснути на «Видалити». Виконуємо підтвердження, натиснувши кнопку «Так». Перед вами повинно відкритися вікно з вибором способу видалення. Вибираємо найбільш зручний для вас, а після натискаємо далі. Там, навпроти кожного методу представлено зручне опис російською мовою.

Починаємо процедуру видалення. По її завершенню, натискаємо «Далі». Також може знадобитися здійснити закриття вікна установника самої програми, видалення якої ми виробили. Програма Revo Uninstaller сама почне здійснювати пошук додаткової інформації, яка все ще є в системі.Поділися з друзями:

Ви самі побачите результат. Всі необхідні пункти слід виділити, а потім натиснути кнопку «Видалити». Підтверджуємо свої наміри. Після виконання даної процедури вікно дєїнсталлятора можна буде закрити. Перерахованих вище способів буде цілком достатньо, щоб зробити видалення додатків, від вас лише потрібно вибрати зручний для вас і слідувати інструкції.