Як видалити додаток на Android телефоні або планшеті

Досить часто в процесі застосування різних девайсів, що працюють на платформі андроїд, власники стикаються з проблемою, що їх пам’ять заповнена всіляким сміттям (додатки які не потрібні і не використовуються). Величезна кількість додатків на андроїд призводять до засмічення оперативки, крім того збільшується енергоспоживання, а також у файлах твориться повний безлад, тим самим створюються незручності. Відповідно у багатьох з нас виникає питання, як видалити додаток на андроїд? Якщо ви вирішили позбутися від програми, установкою якого займалися особисто ви, то в даному випадку проблем не виникне. Всього існує кілька способів видалення програми на андроїд.

Як видалити додаток на Android телефоні або планшеті

Способи видалення додатків на Андроїд

Щоб видалити програму в Android вам необхідно буде скористатися одним з декількох способів видалення:

 • Штатний метод видалення програм. Цей спосіб здійснюється за допомогою управлінням додатками. Щоб увійти в диспетчер програм на андроїд пристроях необхідно слідувати наступним маршрутом: «Меню» — «Налаштування» — «Програми» — «Управління додатками». В результаті перед вами повинен відкритися перелік ваших додатків, далі вам слід лише вибрати необхідну для видалення додаток і видалити його, якщо це можливо здійснити.
 • Як видалити додаток на Android телефоні або планшеті

   

  Складність і в той же час незручності цього способу полягають у тому, що в списку відразу висвічуються всі програми, доступні на вашому андроїд, в їх числі і передвстановлені, видалити їх буде досить складно.

 • Застосування всіляких програм, завдяки яким видалення додатків на андроїд стане легше. У подібних програмах, в основному вискакує список, вже встановлених на вашому пристрої додатків, в результаті чого достатньо буде одного дотику, щоб видалити їх.
 • Застосування засобів управління програмами різноманітних файлових менеджерів. В досить популярних файлових менеджерів, як правило, є подібний інструмент, доступ до нього здійснюється через меню. В даному випадку також перед вами з’явиться список встановлених програм, які легко видаляються зі списку.
 • Як видалити додаток на Android телефоні або планшеті

     Поділися з друзями:

  В принципі, немає в цих процедурах видалення додатків нічого складного, потрібно вміти хоч трохи звертатися android-пристроями і приділити трохи свого часу даній справі. Вибирайте зручний для вас метод видалення програми самі.