Способи видалення engine.exe з вашого комп’ютера

Перед тим як приступати до виправлення помилки необхідно виконати ряд таких дій:

  • Сканування системи антивірусною програмою;
  • Сканування системи в пошуках системних помилок;
  • Відновлення системи;

Насамперед, у таких випадках, я тестую систему антивирусником у пошуках шкідливих програм, вірусів. Для більшої ефективності важливо запускати глибоке сканування. Всі знайдені віруси та інші шкідливі програми необхідно видалити в обов’язковому порядку.

Щодо сканування системи на предмет системних помилок слід сказати, що в Windows для цих цілей передбачений спеціальний інструмент, активувати який можна через командний рядок. Це можна зробити, натиснувши на Пуск, після чого в рядку пошуку ввести «cmd», після чого за результатом клікнути правою кнопкою миші і перейти до «Запустити від імені Адміністратора».

Якщо у вас є права адміністратора, то можна відразу натиснути правою кнопкою Пуск і перейти до «Командний рядок (Адміністратор)». Далі у вікні ввести:

sfc /scannow

Після чого почнеться сканування ОС. В процесі сканування бажано не користуватися комп’ютером або задіяти його мінімальні можливості, щоб не давати сильного навантаження. Після того, як сканування завершиться, втечуть всі системні помилки і ймовірно, що помилка Engine.exe також зникне.

У випадку, коли обидва види сканування ПК не привели до бажаного результату слід скористатися відновленням системи. В ОС Windows передбачена спеціальна функція, що дозволяє робити відкат системи, до певної дати. Характерно, що документи, файли і папки при цьому не зачіпаються.

Для цих цілей вам потрібно зайти в Панель керування, після чого поставити в правому верхньому куті режим перегляду «Дрібні значки» і перейти в розділ Відновлення. У новому вікну вибрати «Запуск відновлення системи», вибрати підходящу точку відкату і почнеться процес відновлення, по закінченні якого ПК перезавантажиться.

Тут були представлені найбільш поширені способи видалення зазначеної помилки.

Способи зараження вірусом engine.exe і симптоми

Дуже часто engine.exe потрапляє на ПК в процесі установки зламаних комп’ютерних ігор (наприклад Козаки або Корсари). Це відбувається внаслідок того, що користувач сам, йдучи на поводу у сумлінних розповсюджувачів, в процесі інсталяції відключає антивирусники, що призводить до зараження ПК. Крім цього, даний вірус може проникнути на комп’ютер і з іншими програмами або різними додатками.

Ознаки того, що на вашому комп’ютері ОС є engine.exe

  • ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті і процесор завантажений на 80-99%, хоча ніякі процеси до цього не були запущені;
  • Підвищена активність інтернет-трафіку, без явних зв’язків встановлених довірених програм;
  • Комп’ютер жахливо «гальмує» і стандартні функції ОС запускаються дуже повільно;
  • Якщо перейти в диспетчер завдань, там можна помітити появу процесу engine.exe *32 або кількох процесів з такою назвою.

Важливо пам’ятати, що навіть після того, як ви видалили системну помилку необхідно провести контрольне сканування системи, як на предмет виявлення системних помилок, так і з метою виявлення вірусів і шкідливих програм.