Як видалити файл, який не видаляється в системі

Досить часто люди стикаються з таким питанням, як видалити файл, який не видаляється, при цьому файл може міститися як на жорсткому диску, так і на носії. Як правило, для виконання цієї дії досить виділити файл, а потім натиснути клавішу Delete. Однак не у всіх випадках можуть допомогти ця проста маніпуляція.

Як видалити файл, який не видаляється в системі

Інструкція з видалення не видаляється файлу

Отже, давайте розглянемо, як можна видалити потрібний файл.

  • Може, файл бере участь у певному процесі, який в цей час запущено на пристрої. Вам у подібному випадку система видасть відповідне повідомлення. Необхідно буде закрити всі програми та папки, а після знову повторити спробу.

Як видалити файл, який не видаляється в системі

  • Якщо знову вискакує повідомлення, клацаємо правою кнопкою на панелі завдань, після відкриваємо «Диспетчер завдань». Перед нами відкриється «Процеси» там переглядаємо запущений файл з однойменною назвою. Відзначаємо цей процес і натискаємо на іконку «Завершити». Перед вами вискочить попередження системи про завершення, яке необхідно буде підтвердити, а потім знову спробувати видалити файл, звичайним способом.

Як видалити файл, який не видаляється в системі

  • Якщо у вас не виходить видалити виконуваний файл, то він цілком може бути вірусної утилітою. Необхідно увійти в операційну систему через безпечний режим. Для виконання цієї дії слід при включенні комп’ютера натискати клавішу F8, в результаті цих дій перед вами відкриється меню, в якому можна буде вибрати спосіб завантаження. Вибираємо зі списку «Безпечний режим», а після виробляємо стандартне видалення файлу.

Як видалити файл, який не видаляється в системі

  • Для видалення не видаляються файлів цілком зійде спеціальна програмка Unlocker, до речі, вона безкоштовна. Необхідно завантажити її і активувати. Коли буде відбуватися інсталяція, необхідно ретельно стежити за тим, що ви встановлюєте. У першому відкрився перед вами екрані необхідно буде прибрати галочку напроти пункту «Я приймаю умови ліцензійної…», якщо ви не бажаєте на своєму комп’ютері бачити архіватор від даного виробника. У наступній вкладці, вам також потрібно прибрати прапорець, якщо вам не потрібна ще одна програма від цього виробника.

Як видалити файл, який не видаляється в системіПоділися з друзями:

Після того, як ця програмка буде встановлена, потрібно буде клацнути по файлу, який слід видалити, правою кнопкою миші, а після вибираємо рядок Unlocker. Перед вами відкриються дії, які можна зробити, необхідно буде вибрати видалити.