Як видалити фото в Инстаграме

Часто виклавши фотографію в свій профіль в Инстаграме, користувач розуміє, що воно не надто вдале або просто не радує око і псує загальну картину. Тоді постає питання про те, як видалити зображення. Не всі початківці користувачі можуть швидко розібратися з функціоналом і вільно видаляти і додавати фотографії. Дана стаття допоможе розібратися з функцією видалення зображень у мережі Instagram.

Як видалити фото в Инстаграме

Як видалити одне фото в Инстаграме, користуючись комп’ютером

  • Заходимо в свій профіль, використовуючи для цього пароль і логін.
  • Вибираємо зображення, яке потрібно видалити. Відкриваємо його, клацнувши по ньому мишею.

Як видалити фото в Инстаграме

  • Далі, під фотографією можна побачити меню, яке активується натисканням піктограми з трьома вертикально розташованими точками.

Як видалити фото в Инстаграме

  • У меню вибираємо пункт «Видалити», клацнувши по ньому мишкою.
  • Далі, необхідно підтвердити свою дію, натиснувши у вікні запиту на відповідну кнопочку.

Як видалити фото з додатка в смартфоні

  • Потрібно зайти на свій акаунт, відкривши мобільний додаток (при необхідності введіть логін і пароль).
  • Далі, треба відкрити вкладку з особистим профілем (перша вкладка праворуч) і вибрати зображення, яке потрібно видалити.

Як видалити фото в Инстаграме

Як видалити фото в Инстаграме

  • Відкривши зображення, можна побачити під ним кнопку з трьома крапками. Треба натиснути на неї і в меню вибрати пункт «Видалити» (Delete).
  • Далі, необхідно підтвердити дію у спливаючому віконці, натиснувши на кнопочку «Видалити» (Delete).

Як видалити фото в Инстаграме

Як видалити фото в Инстаграме

Тепер фото видалено. Повторюючи цю послідовність можна видалити скільки завгодно фотографій з профілю. Видаляючи фотографію, треба розуміти, що відновлення її буде неможливо, тому необхідно заздалегідь потурбуватися про те, щоб зберегти її на комп’ютер або в пам’ять смартфона.

Може так статися, що віддалене зображення все ще відображається в додатку. Не варто турбуватися, це, швидше за все, пов’язано з тим, що сервера ще не оновилися.

Через деякий час, зазвичай досить короткий, сервер оновиться, і фотографія перестане відображатися. Однак, якщо віддалене фото відображається більше 24 годин, то найкраще буде звернутися у службу підтримки користувачів.

Як швидко видалити фото з InstagramПоділися з друзями:

На жаль, розробники ресурсу не подбали про те, щоб швидко знищити всі або декілька фотографій профілю одночасно, тому якщо це необхідно зробити, то треба видаляти кожне зображення окремо, дотримуючись послідовність дій, яка була описана трохи вище.