Привіт, друзі! У соціальній мережі Вконтакте на сторінку практично кожної людини завантажено чимала кількість фотографій. Але настає момент, коли хочеться видалити певні фото: вони пов’язані з якимись ситуаціями, про які не хочеться згадувати, або просто стали Вам не цікаві.

На сайті вже є подібні статті. Ми розповідали, як видалити альбом з фотографіями Вконтакте, і як видалити всі фото зі своєї сторінки у вк. Зараз розберемося, що потрібно робити, якщо видалити хочете всього кілька фотографій з різних альбомів або головне фото профілю.

Зміст:

  • 1 Як видалити фото з альбому в вк з комп’ютера
  • 2 Як видалити фото в вк з телефону
  • 3 Як видалити аватарку в вк з телефону

Як видалити фото з альбому в вк з комп’ютера

Щоб видалити фотографію Вконтакте з комп’ютера або ноутбука, зайдіть на свою сторінку в цій соціальній мережі через браузер і в лівому меню виберіть пункт «Фотографії».

Далі зі списку знайдіть потрібне фото і натисніть на нього.

Якщо Вам потрібно видалити фотографію, яка стоїть на аватарці, тоді зайдіть в альбом «Фотографії з моєї сторінки». Далі всі дії аналогічні описаним нижче.

Під фотографією натисніть на кнопку «Видалити». Підтвердження після цієї дії не з’являється, тому будьте уважні, щоб не видалити не ту фотографію.

Як видалити фото в вк з телефону

Якщо Ви заходите Вконтакт через додаток, встановлене на вашому телефоні або планшеті, то в бічному меню виберіть пункт «Фотографії».

Потім знайдіть зображення, яке потрібно видалити, і натисніть на нього.

Після того, як фото відкриється, у правому верхньому куті натисніть на три вертикальні точки.

У контекстному меню виберіть пункт «Видалити».

Підтвердіть видалення обраного фото, натиснувши на кнопочку «Так».

Як видалити аватарку в вк з телефону

Щоб видалити з телефону через мобільний додаток Вконтакте фотографію, яка стоїть на аватарці, відкрийте бічне меню, і натисніть на зображення з головним фото сторінки.

Відкриється головна сторінка Вашого профілю. У правому верхньому куті натисніть на зображення трьох вертикальних точок.

У меню, виберіть пункт «Відкрити».

Чому саме «Відкрити», а не «Видалити», тому що фотографій на аватарці може стояти кілька, і щоб вибрати потрібне для видалення фото, необхідно відкрити весь список.

Перегорніть зображення, і зупиніться на тому, що Вам не потрібно. Потім натисніть на три вертикальні точки в правому верхньому куті.

З випадного меню виберіть пункт «Видалити».

Підтвердіть свою дію, натиснувши «Так».

На цьому все! Ось так, всього за кілька хвилин можна видалити зі свого профілю Вконтакте старі, нецікаві або непотрібні фотографії.

А, може, і це буде Вам цікаво: