Привіт, друзі! В попередній статті я розповідала про одну з нових функцій Инстаграма – чернетки. Ми розібралися, як зберегти і знайти чернетки в Инстаграме. Зараз, як і обіцяла, ми навчимося видаляти збережені в своєму профілі фотографії або відео з чернеток.

Чернетки стали відмінним рішенням для багатьох користувачів Instagram. Адже можна у вільний час вибрати, обробити і підписати всі цікаві фотографії, а потім викладати їх в профіль на протязі всього дня.
Зрозуміло, що всі опубліковані фото або відео з чернеток пропадають, але що робити з тими, які Ви не збираєтеся додавати в профіль – їх потрібно видалити.

Так само, як немає можливості зберігати чернетки в Instagram, зайшовши в свій профіль з пк через браузер, так само і видалити їх звідти не вийде. Зробити це можна тільки використовуючи встановлене додаток Instagram через телефон або планшет на Android, Windows Phone або iOS.

Відкрийте мобільний додаток Instagram і зайдіть у свій профіль, ввівши логін і пароль. Далі натисніть внизу на кнопочку із зображенням плюсик, щоб перейти на сторінку для додавання нової публікації.

Перейдіть на вкладку «Галерея». Вгорі плиток з мініатюрним зображенням Ваших фото у Вас буде розділ «Чернетки». Праворуч від напису буде кнопочка «Управління» (вона може називатися і по-іншому, наприклад, «Налаштування») – натисніть на неї.

У Вас відкриються всі збережені в чернетках публікації. Щоб видалити із цього списку непотрібні фото або відео, натисніть кнопку «Змінити» в правому верхньому кутку.

Тепер відзначте те, що хочете видалити – натискайте по миниатюркам пальцем, щоб у правому нижньому кутку з’явилася синя пташка. Після того, як виділіть непотрібні фото і відео, натисніть «Готово» в правому верхньому кутку сторінки.

У наступному вікні у Вас запитають, чи дійсно Ви хочете скинути вибране кількість чернеток? Щоб підтвердити видалення, натисніть кнопку «Скасувати».

На цьому все. Не бійтеся зберігати різні публікації в чернетках, адже якщо Ви передумаєте їх додавати у свій профіль, завжди можна буде видалити зі списку непотрібні фотографії або відео.

А, може, і це буде Вам цікаво: