Як видалити фотографію в однокласниках назавжди?

Є користувачі, які виклавши своє фото на сторінці соцмережі, потім розуміють, що воно не дуже вдале і хочуть його видалити. Але не всі люди мають достатньо знань у плані користування інтернетом і навігації на різних сайтах. Саме для них написана ця повчальна стаття, яка допоможе розібратися у функціях сайту «Однокласники», а саме дасть відповідь на питання:

Як видалити фотографію в «однокласниках»?

 • Для початку необхідно зайти на свій акаунт з головної сторінки сайту ok.ru. для цього необхідно ввести персональні дані доступу до профілю (логін, пароль).
 • Якщо все вдало і особиста сторінка відкрита, то далі потрібно розшукати посилання зі словом «Фото» і натиснути на неї. Дана посилання розташовується у верхній частині сторінки прямо під інформацією з вашим ім’ям, віком та містом проживання.Як видалити фотографію в однокласниках назавжди?
 • Потрапивши на сторінку з фотографіями, вибираємо ту, яку хочемо видалити. Це необхідно робити наступним способом: спочатку вибрати альбом, де розташоване потрібне фото, відкрити його і там знайти зображення, яке підлягає видаленню.
 • Вибирати фото треба дуже уважно, адже буде прикро, якщо випадково буде видалено хороший знімок.Як видалити фотографію в однокласниках назавжди?
 • Видалити фото можна натиснувши спливаючий хрестик у верхньому лівому куті фотографії. При цьому не потрібно клацати на зображення і відкривати його на весь екран, досить лише просто перемістити стрілку миші на мініатюру, яка буде розташована загальної сторінці разом з усіма фотографіями альбому.Як видалити фотографію в однокласниках назавжди?
 • Відразу після видалення мініатюра фотографії прийме вигляд каламутного знімка, на якому буде напис «Фотографія видалена». Під цим написом буде посилання «Відновити». Натиснувши на неї, можна миттєво відновити знімок.Як видалити фотографію в однокласниках назавжди?
 • Слід зауважити, що відновити зображення можна тільки відразу ж після видалення, поки ви не покинули альбом з фотографіями. Якщо ви перейдете на будь-яку іншу сторінку, то моментальне відновлення буде неможливо і помилково віддалене фото доведеться завантажувати заново.
 • Здійснюючи цю послідовність дій, можна видалити скільки завгодно фотографій.


 • Поділися з друзями:

  Зробивши таку нескладну маніпуляцію можна відмінно скорегувати свою сторінку на сайті «Однокласники», залишивши тільки найкращі фотографії, на які буде приємно дивитися і вам, і відвідувачам вашого профілю. Зробити це зовсім нескладно і буде під силу навіть починаючому інтернет-користувачеві. Головне, виконувати чітку послідовність, яка описана вище, тоді результат буде вдалим, а мета досягнута.