На просторах інтернету є велика ймовірність підхопити реальну загрозу для системи, вірус з назвою Framed Display. Розробником цього небажаного програмного сміття є ТОВ SuperWeb. Framed display є потенційною рекламної розробкою, яка, спільно з третіми особами, прагне прорекламувати конкретні сайти і інтернет-магазини. А також простежити ваші уподобання і звички, внаслідок чого отримати особисту інформацію користувачів та паролі, тому після виявлення першого ж прояви себе вірусом, потрібно відразу видалити Framed Display.

Якої шкоди завдає Framed Display

Спочатку вказується, що дана утиліта призначена для прискорення роботи браузера, підвищення швидкості завантаження і швидкого пошуку найбільш якісного товару в електронних магазинах. Користувачі самі завантажують вірус Framed Display на свій комп’ютер, або він встановлюється в комплекті з іншими програмами. І в реальності все відбувається зовсім не так, як писали розробники в описі.

Framed Display, потрапляючи на персональний комп’ютер, копіює файли на жорсткий диск, прописується в реєстрі і створює ключ автозавантаження програми. Зазвичай установчі заражені файли на комп’ютері містяться під назвою FramedDisplay.dll і висять в процесах з однойменною назвою.

Основна мета даної роботи небажаної програми полягає в тому, щоб як можна більше людей взяли участь у заходах по маркетингу, тому слід швидко видалити Framed Display щоб уникнути негативних наслідків для системи. Адже при роботі в інтернеті з присутністю цієї програми спливає безліч рекламних оголошень, які можуть нести в собі інші віруси.

Як прибрати Framed Display

При появі спливаючих рекламних вікон Framed Display, не натискайте на них. Зазначені на них акції та знижки — це приманка для збільшення рейтингу при перегляді сайтів або посилання на шкідливі сторінки. При підозрі на дивну активність у системі спочатку рекомендується повністю перевірити її на наявність зараження антивірусною програмою. Framed Display встановлює деякі свої компоненти як звичайні вікна, тому варто перевірити їх наявність.

 • Пуск -> Панель управління -> Установка і видалення програм
 • Знайти в списку програми з оголошеннями і іншими паразитами, які безпосередньо пов’язані з Framed Display.
 • Вибрати і видалити з системи Framed Display.
 • Почистити всі тимчасові файли, кеш браузерів, щоб видалити залишені Framed Display «хвости».

  Також можна завантажити спеціальні утиліти, такі, як SpyHunter 4 або AntiMalware, які самостійно перевірять систему і видалять всі компоненти вірусу.

  Як уберегти комп’ютер від подібних програм

  Основний допомогою від вірусів (Framed Display, kuponbaton.ru, Offerswizard) і програм-паразитів вважається встановлення професійної антивірусного захисту. Такі програми здатні попередити користувача при спробі прихованої установки вірусів з можливістю блокування небажаних процесів.

  Для додаткової перешкоди рекомендується правильно налаштувати параметри браузерів, вказати варіанти установок надбудов і рівень безпеки системи.

  Головною радою буде уважність користувача при установці будь-яких програмних продуктів, для того що б після установки не довелося видаляти Framed Display. При виборі параметрів або підтвердження установки необхідно ретельно переглядати вибрані галочки, за ними може ховатися установка небажаних програм.