Іноді замість стартової сторінки в браузері випадає funday24.ru. Це не вірус, а звичайний пошуковик, де маса рекламних пропозицій. Не настільки небезпечно, як неприємно. Тим більше, що цей ресурс встановлюється на комп’ютер самовільно, а це навряд чи комусь припаде до душі. Інколи це просто відверто заважає, наприклад, нормально працювати. Як видалити funday24.ru з компьюетра?

Суть проблеми

Фахівці кажуть, що цей сайт є послідовником інших подібних і має своєю метою відвести користувача пошуковий ресурс go.mail.ru. Там багато різних не завжди якісних пропозицій, дуже багато реклами і статей різного характеру, багато пліток і все, що засмічує мережу. Крім того, якщо скористатися пошуком на цьому ресурсі, можна підчепити купу шкідливих програм, а це вже представляє справжню загрозу нормальній роботі вашого комп’ютера і може стати причиною не тільки порушень в його роботі, але і крадіжки інформації.

«Підхопити» непотрібний сайт можна в інтернеті, при пошуках файлів або програм. Коли користувач шукає щось потрібне для себе, йому можуть просто підсунути під виглядом необхідного файлу або програми такого ось «загарбника».

Після того, як завантаження закінчується і виконаний запуск, funday24 записується в браузер як стартова сторінка. Він міцно там закріплюється, і відкривається при запуску браузера. Це повторюється весь час, і обійти нав’язливий сайт просто так не вдається. Потрібно використовувати методику, яка, за словами фахівців в області, допоможе позбутися від нав’язливого відвідувача.

Як видалити funday24 ru з комп’ютера

Щоб прибрати funday24.ru на персональному комп’ютері, тобто щоб сайт не завантажувався автоматично при відкритті браузера, потрібно:

 • Очистити автозавантаження:
  — натиснути Win + R, потім натиснути «Виконати»;
  — коли відкриється командний рядок, пишемо «msconfig»;
  — з’явиться наступне вікно, там потрібно знайти «Автозавантаження» і переглянути, що в ній стоїть;
  — можуть бути помічені підозрілі адреси, і це не завжди саме funday24.ru це можуть бути «навідники» — редиректи, завдання яких – перенаправити браузер саме на сторінку цього ресурсу, як тільки ви заходите в браузер;
  — далі потрібно знайти, де знаходиться процес, і запам’ятати шлях до нього;
 • Почистити реєстр:
  — черговий крок – очистити реєстр, прибравши з нього непотрібний сайт; натискається Win + R; у віконці пишеться «regedit» — в списку знаходиться виявлений раніше адресу;
  — як тільки перехід здійснений, у стовпчику «Значення» потрібно знайти адресу, де є cmd /с start» і ім’я якогось сайту, його треба запам’ятати;
  — цей рядок необхідно видалити;
  — якщо є ще щось підозріле, все це запам’ятовуємо – і прибираємо ці файли з реєстру;
 • Видалити папки та файли:
  — спочатку потрібно виконати запуск диспетчера завдань за допомогою комбінації Ctrl + Shift + Esc або Win + X;
  — у «Процесах» можуть висвітитися назви файлів, бачених раніше в процесі цієї роботи – на них натискаємо правою кнопкою, шукаємо «Відкрити розташування файлу»;
  — видаляємо всі ті процеси, які можуть мати відношення до нав’язливого ресурсу;
  — коли відкриється місце розташування, потрібно видалити файл у провіднику;
  — і почистити папку, використовуючи шлях C:UsersВашеИмяAppDataLocalTemp;
  — пройшовши по C:UsersВашеИмяAppDataLocal і потрібно зробити видалення татусів, якщо вони там є, під іменами «Пошук в Інтернеті» і «Увійти в Інтернет».
 • Очистити ярлик браузера:
  — натискаємо правою кнопкою мишки на ярлик, переходимо на вкладку під назвою «Ярлик» — він повинен бути приблизно таким ChromeApplicationchrome.exe;
  — можна його просто прибрати, потім відшукати лаунчер і виконати створення нового ярлика.
 • Перевірити антивірусом:
  — виконавши всі маніпуляції, варто ще раз провести перевірку комп’ютера за допомогою AdwCleaner, Anti-Malware і HitmanPro. Перший часом може сам впоратися з funday24 без участі користувача.
  Щоб уникнути зараження знову, треба бути уважніше при пошуку і скачування файлів і програм в інтернеті. І регулярно користуватися антивірусним ПЗ.
 • Коли все це зроблено, непотрібний сайт більше не повинен з’являтися на місці стартової сторінки вашого браузера. Якщо цього не сталося і проблема знову дає про себе знати, варто звернутися до фахівців.

  Метод видалення funday24.ru може використовуватися для того, щоб позбутися не тільки від даного сайту, але і інших подібних, які захоплюють браузер, стаючи на його стартову сторінку.