Деякі користувачі помічали дивну активність незрозумілого процесу thorn.exe, який забирає певну кількість ресурсів системи, навантажуючи процесор. Поява процесу THORN пов’язано з установкою програмного забезпечення GameNet. Ця стаття розповість вам про цьому програмному забезпеченні і про процес, а так само про те, як видалити і очистити Gamenet thorn.exe.

Загальна інформація про програму Gamenet

GameNet — програма, що представляє собою клієнт для завантаження, установки і запуску великої кількості ігор. Файл thorn.exe і програма належать видавцеві GameNet. По суті, це центр управління всіма іграми того ж самого видавця, якому належить ця програма. До ігор цього видавництва відносяться: Black Desert, BS, Aika 2, Firestorm, Golden Age та ін. В клієнті вбудований чат, в якому користувачі можуть спілкуватися між собою, а так само є стрічка новин, повідомляє про зміни та новини належать до ігор видавництва. Клієнт передбачає безкоштовну закачку, установку і, звичайно ж, гру в неї. Для всіх проектів видавництва використовується один єдиний аккаунт. Таким чином, при бажанні пограти в іншу іграшку, не потрібно наново реєструватися, достатньо просто натиснути на кнопку «завантажити» у вікні відповідної гри. Для авторизації в системі можна використовувати аккаунт соціальної мережі, наприклад, обліковий запис ВКонтакте. Про видалення GameNet читайте далі.

На додаток до соціальним можливостям, у клієнта є можливість додавати інших користувачів в список друзів та можливість створення конференцій, бесід, в якій беруть участь багато користувачів.

Видалення GameNet

Награвшись в ігри видавництва GameNet, необхідність в клієнті пропадає, і для того щоб він просто не забивав місце на комп’ютері, GameNet потрібно видалити і почистити систему. З видаленням клієнта ніяких проблем не виникає. Робиться це простим способом, за допомогою панелі управління. Для цього:

 • Заходимо в Пуск.
 • Далі “Панель управління”.
 • Потім вибираємо розділ “Установка і видалення програм”.
 • Шукаємо в списку все відноситься до клієнта і GameNet thorn.exe видаляємо.
 • А ось видалити встановлюється автоматично разом з клієнтом додаток thorn.exe так просто не вийде.

  Що таке thorn.exe

  Thorn — являє собою «античит». Це спеціальне програмне забезпечення, яке стежить за тим, щоб гравці не використовували чити в іграх. Мало того, що це додаток thorn.exe автоматично запускається і їсть ресурси комп’ютера, за деякою інформацією, ця програма так само пересилає різну інформацію про вашому комп’ютері, наприклад, конфігурацію ПК, які програми встановлені, які запущені. Це звичайно неприємно, а видалити Thorn простими методами не виходить. Нижче наведено кілька способів видалення настирливого програми.

  Як видалити Thorn.exe

 • Відкриваємо ” командний рядок з правами адміністратора (запуск від імені адміністратора), знайшовши її в списку стандартних програм.
 • У вікні вводимо наступний рядок і натискаємо Enter: cd %LOCALAPPDATA%THORN && thorn.exe -c 20 && thorn.exe -u
 • Тепер варто перевірити успішність видалення служби, це робиться шляхом введення наступної записи в командному рядку: sc delete THORN
 • Потім потрібно змінити доступ до каталогу програми. Для цього відкриваємо вікно Виконати поєднанням клавіш Win+R і вводимо наступне: %LOCALAPPDATA%
 • Зберігаються В папці шукаємо каталог Thorn, клікаєм пкм, тиснемо Властивості і вибираємо вкладку Безпека.
 • У нижній частині тиснемо кнопку Додатково і в новому вікні тиснемо “Змінити дозволи”.
 • Після цього необхідно зняти маркер знизу і тиснемо “Застосувати”. На выскакивающий питання відповідаємо “Видалити”. Все, натискаємо Ок і перезавантажуємо комп’ютер.
 • Другий спосіб, видалення за допомогою програми. Як видалити thorn.exe за допомогою програми можна дізнатися, переглянувши відео: