Як видалити goinf.ru

Якщо одного разу ви зайдете в свій браузер, і там замість звичної домашньої сторінки відкриється Goinf.ru, то це, звичайно, може чимало здивувати. А коли ви побачите, що спроби «вручну» змінити homepage на старий варіант нічим не допомагають, ви розумієте, що підхопили вірус Goinf.ru, який потрібно видалити. Як і де, вже інше питання, але, швидше за все, з якогось сумнівного сайту — livesearch.me, traflab.ru і Sweet-page.com.

Як видалити goinf.ru

Саме до таких належить вірусам Goinf.ru — як неважко здогадатися, замість стартової сторінки він наполегливо підсовує нам вказану адресу, ну ніяк без нього, чудового, не обійтися. Аналогічним чином поступає, наприклад, і webalta.ru — пошуковик, у якого конкурувати з Яндексом повністю «чистими» шляхами кишка виявилася тонка, ось і бешкетує.

Залишати це так, звичайно, можна — по-перше, насильницька стартова сторінка (без можливості поставити іншу нікого не втішить, по-друге, можуть виникати проблеми з роботою і браузера, і взагалі всієї операційної системи комп’ютера.

Як видалити Goinf.ru

Існує кілька способів, загалом-то, досить нескладних для рядового користувача.

Увага! Який би спосіб ви не вибрали — закрийте свої браузери перед початком роботи!

Goinf (і подібні рекламні віруси) звичайні антивирусники, такі, як Dr.Web CureIt! і всім відомий активно використовується Антивірус Касперського, як правило, ще не виявляють, тому що ці віруси відносно нові і добре маскують себе від них. Тому видаляти Goinf.ru потрібно іншим способом.

Але можуть допомогти кілька більш вузькоспеціалізовані програми, приміром, CCleaner.

Виберіть у розділі «Сервіс > Автозавантаження» вкладку з тим браузером, який виявився заражений. Саме там видаліть і вимкніть GOinf.

Спробуйте використовувати SpyHunter, він теж налаштований на боротьбу саме з рекламою і шпигунами і з великою ймовірністю опиниться небесполезен видалення вірусу Goinf.ru.

Якщо відчуваєте себе достатньо досвідченими та/або вище поради не допомогли, використовуйте «ручний» спосіб.

Натискаємо Пуск”, вибираємо Знайти. У полі внизу вводимо в форму пошуку слова «goinf» і видаляємо всі значення, які знайдуться! У нашому випадку — goinf.ru.

Потім виправляємо вручну в реєстрі. Для цього спочатку знову заходимо в Пуск, потім — в залежності від операційної системи — небудь «Запуск», або «Виконати…», або просто відразу клацаємо мишею по з’явився внизу текстового поля. Загалом, нам треба запровадити «regedit», натиснути Enter та потрапити в редактор реєстру.

Залишилося знищити Goinf до кінця! Тут вже все буде завжди однаково: «Правка», «Знайти», вписуємо слово goinf і підтверджуємо бажання знайти саме його. Видаляємо всі знайдені результати!

На всякий випадок повторіть пошук через F3 — не завжди ці шкідливі стартові пошукові сторінки чистяться до кінця з першого разу.

Ще раз відзначимо на закінчення: більшість цих рекламно-вірусних стартових сторінок діють, а, відповідно, і видаляються, приблизно по одному і тому ж принципу. Тому якщо ви підчепили не Goinf, а якусь іншу подібну гидоту, позбутися можна буде, ймовірно, приблизно так само. Тільки замість слова «Goinf» використовуйте назву вашої тимчасової неприємності.

Сподіваємося, що ви знайшли відповідь на питання яке вас цікавить по ліквідації Goinf. Успіхів!