Розглянемо як вийти з ситуації, коли ви проголосували в опитуванні Вконтакте для того, щоб подивитись результати і бажаєте видалити свій голос. (Можливо, вам буде цікаво як створити опитування Вконтакте) Існує багато варіантів як це зробити, однак частина способів, які працювали раніше на сьогоднішній день не доступні і виконуються некоректно. Почнемо з того, що отримаємо код опитування, натиснувши на посилання Отримати код, що надалі ми будемо з ним працювати.

 

Видалити голос з допомогою відомих пісочниць для web — програмістів

На жаль, ні в одній пісочниці код опитування не запустився. Не витрачайте даремно час, єдиний спосіб надійно і без проблем видалити голос Вконтакте можливо тільки за допомогою такої нескладної інструкції.

Порядок дій для видалення

Копіюємо код опитування в текстовий редактор (блокнот, Notepad++, різниці немає) шукаємо рядок (url) з vk і додаємо http:

Було:

Стало:

Далі зберігаємо файл у форматі html, тобто пишете в назві що завгодно, головне щоб закінчувалося .html (приклад на скріншоті). Після шукаємо збережений файл і запускаємо його в будь-який з браузерів. (правою кнопкою миші по файлу і натиснути Відкрити з допомогою).

Опитування відобразитися як Вконтакте, єдиною відмінністю будемо іконка поряд з логотипом, яка дозволить переголосувати в опитуванні. Іншими словами, ми видаляємо наш голос, наче й не голосували.

Перейдіть на сторінку Вконтакте, де розташовано шуканий опитування, щоб переконатися у видаленні голосу.

Як видалити голос в опитуванні з телефону

Всі сучасні програми для Android, IOS, Windows Phone дозволяють відмінити голос при голосуванні без маніпуляцій зі збереженням коду у редакторі. На Windows Phone досить натиснути на рядок з вибраним пунктом меню і видалити вибраний варіант.

Немає нічого неможливого.