Як видалити Google Chrome з комп’ютера повністю

Якщо вас цікавить питання, як видалити гугл хром з комп’ютера, тоді уважно читайте цю статтю, можливо в ній ви знайдете відповіді на всі ваші питання. Браузер google chrome відрізняється своєю зручністю у використанні, має зручний і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, тому користується великою популярністю у користувачів.

Як видалити Google Chrome з компютера повністю

Але часто трапляється так, що користувача більше не влаштовує цей браузер, або з ним виникли які-небудь проблеми і для їх вирішення зручніше буде встановити його заново. У таких випадках буде актуальним питання, як повністю видалити google chrome, давайте детально розберемося з ним.

Процедура видалення Google Chrome з ПК

Для оптимального видалення google chrome у всіх облікових записах, слід увійти в систему в якості адміністратора.

  • Закриваємо браузер.
  • Натискаємо меню «Пуск», після вибираємо «Панель управління», потім відкриваємо папку видалення програм. Корисно! Необхідно звернути увагу, що дана папка може мати різні назви і залежать вони від операційної системи, встановленої на вашому комп’ютері.

Як видалити Google Chrome з компютера повністю

  • У списку програм знаходимо google chrome, виділяємо його і тиснемо кнопку «Видалити». Якщо ви бажаєте видалити всю наявну інформацію в цьому браузері про вашому профілі, тоді ставимо галочку навпроти напису «Також видалити дані веб-перегляду».

Як видалити Google Chrome з компютера повністю

Ось ми і розібралися з питанням, як видалити google chrome – все легко і просто! Але ще раз хочемо звернути вашу увагу на важливому аспекті: для того щоб повністю прибрати цей браузер з комп’ютера, необхідно буде завершити всі роботи і процеси, що виконуються або пов’язані з цим браузером. В іншому випадку у вас не вийде повністю позбутися від нього. Для виконання цієї процедури необхідно буде відкрити диспетчер задач, у вікні знайти категорію «Додатки», в їх числі буде google chrome, необхідно буде виділити його і натиснути іконку «Зняти завдання». Після виконання даної процедури, ви можете знову і зі спокійною душею приступати до видалення цього браузера.

Як видалити Google Chrome з компютера повністюПоділися з друзями:

Ось ми повністю розібралися з питанням, як видалити гугл хром, ця процедура не займає багато часу. Крім того, це завдання цілком здійсненне, і впоратися з нею зможе кожен, головне-уважно читайте інструкцію і дотримуйтесь її порад.