Видалення групи Вконтакте відповідальний крок, до якого потрібно підходити зважено і гарненько подумавши. Тому що зворотного шляху немає, ви не зможете відновити ні записи на стіні, ні аудиторію вашого спільноти — не залишиться нічого. Однак якщо ви вирішили видалити свою групу Вконтакті повністю, я допоможу вам це зробити.

Кнопки видалити, після натискання на яку група зникне назавжди, Вконтакте просто немає. Та й зовсім прибрати групу Вконтакте не можна, можна тільки по максимуму змінити всі її дані і закрити доступ для вступу нових людей. Отже, розглянемо по пунктах весь процес видалення групи Вконтакте.

Як видалити групу Вконтакті, яку створив сам

1) Заходимо в співтовариство.

Якщо у вас паблік, потрібно зробити його групою, доступ до цього пункту меню здійснюється за допомогою натискання на кнопку з трьома крапками. Для здійснення даної операції буде потрібно смс — підтвердження.


2) У цьому ж меню вибираємо «Управління громадами». Вся робота по підготовці до повного знищення групи буде проводитися тут.


3) Вказуємо нова назва групи — якусь абракадабру, яка ніяк не пов’язана з попереднім найменуванням.
4) Закриваємо групу, тобто вибираємо статус закрита або приватна. Цей крок спрямований на повну заборону на вступ у ваше співтовариство.
5) Переходимо на вкладку «Учасники» і видаляємо всіх передплатників.

Якщо у вас тисячі учасників, то краще подумати про продаж групи, у вас напевно була мета при її створенні або просто передати її будь-якому користувачеві Вконтакте, розмістивши оголошення на відповідному форумі. Так буде простіше і швидше позбутися від непотрібної групи. Але якщо рішення про видалення прийнято остаточне, то моїм обов’язком повідомити вам, що видалити можна не більше 500 чоловік в день. Програми, що пропонують видалити разом всіх передплатників у вашій групі викликають підозри з-за наявності даного обмеження в соціальній мережі Вконтакте. Тому я не буду повідомляти про цих сервісах, щоб не вводити вас в оману і закликати використовувати теоретично небезпечний софт.
6) Після видалення в групі залишитеся тільки ви. Вам потрібно просто вийти з групи.


У старій версії ви побачили б попередження, після якого ви втратили б доступ до спільноти. Однак у новій версії ви можете скільки завгодно разів вступати в нього знову, як творець. Так як нам це ні до чого, ти виходимо з групи і закриваємо вкладку браузера. Все, вас з спільнотою фактично нічого не пов’язує. Щоб переконатися в цьому, переходимо в «Групи», потім у вкладку «Управління» — віддаленого співтовариства там не буде. Можливо, пізніше Вконтакте почистить і видалить вашу групу, коли — сказати не можу.