Зараз напевно всі користувачі Windows звертали увагу на панель завдань на іконку, яка безкоштовно встановлює оновлення з переходом на Windows десять GWX (по-іншому вона може називатися Get Windows X). Багатьох цей значок просто дратує, і в цій статті ви дізнаєтеся, як її швидко можна прибрати.

Як видалити GWX.exe у Windows 7 і 8?

Випливає ця іконка в розташуванні всіх повідомлень, які розташовані в панельній рядку, коли відбувається оновлення під назвою kb: 3035583. Пам’ятайте, що без цієї установки у вас не вийде позбутися такого оновлення.

Якщо ви хочете просто переглянути і зробити перевірку на наявність цього оновлення на своєму пристрої, зробіть наступне: заходьте в панель управління – після відкриваєте компоненти і програми – потім відкриваєте перегляд інстальованих оновлень – потім пошук на наявність цього оновлення kb: 3035583. Якщо ви раптом встановили дане оновлення на диску «С» будуть знаходитися файли оновлення, а в пам’яті комп’ютера буде весь час крутитися процес GWX.exe.

Методи рішення. Або як прибрати іконку?

  • Оскільки дана програма не може самостійно вийти і більше ніколи не турбувати потрібно зробити наступне: відкрити диспетчер завдань, знайти виконувані процеси і натисканням другої клавіші завершити процес.

Після цього необхідно перейменувати папку в WindowsSystem32GWX2 з WindowsSystem32GWX . Далі вас більше нічого не дратує і не викликає занепокоєння.

  • Ви також можете відключити і знищити значок GWX.EXE. Щоб це здійснити, необхідно в командному рядку набрати ( wusa.exe/uninstall/kb:3035583).

Пам’ятайте про те, що ваш пристрій може стягнути його вдруге, так що краще зробити його у прихованому вигляді. Щоб оновлення виглядало в прихованому вигляді від установки потрібно перейти в центр оновлень, який знаходиться в панелі управління і потім відкрити його відповідному посиланню необов’язкових оновлень. Після цього треба знайти необхідне оновлення, натиснути другою кнопкою миші по ньому і вибрати пункт «приховати оновлення».

  • Якщо ви хочете просто прибрати повідомлення, тоді все, що потрібно зробити, це натиснути в правій частині екрану на значок і потім вибрати графу поведінку і потім приховати значок і різні повідомлення. Після чого необхідно відкрити в програмах і компонентах вкладку перегляд поставлених оновлень, після знаходимо KB3035583 і повністю видаляємо його.