Як видалити iCloud – найкращий спосіб видалення

В наші дні iCloud – це самий популярний і незамінний сервіс для всіх власників продукції Apple. Цей сервіс являє собою хмарне сховище, воно повністю безкоштовно і в ньому можуть зберігатися до 5 ГБ різних файлів. Практичною функцією даного творіння є об’єднання всієї продукції цього виробника в одну екосистему. На сьогоднішній день практично кожен користувач Apple відмінно знає, як користуватися цією системою, проте як видалити iCloud або змінити його знають не багато. Ось тому в цій статті ми детально розглянемо процес видалення айклауд.

Як видалити обліковий запис в iCloud

Якщо повністю розібратися в даному процесі, то для того щоб видалити iCloud вам потрібно всього одна хвилина вашого часу. Для цього вам потрібно буде виконати наступні 4 дії:

 • Першим ділом відкриваємо «Налаштування».Як видалити iCloud  найкращий спосіб видалення
 • Далі нам слід перейти в розділ «iCloud».Як видалити iCloud  найкращий спосіб видалення
 • Там необхідно відшукати пункт «Видалити обліковий запис»Як видалити iCloud  найкращий спосіб видалення
 • Перед вами відкриється оповіщення – підтверджуємо свої наміри, а потім тиснемо на «Видалити з iPhone», при цьому необхідно буде ввести свій пароль.
 • В результаті цих нескладних дій ваш аккаунт буде видалений.

  Необхідно облік взяти те, що в процесі видалення цього облікового запису, ви також стирається всю свою інформацію, яка зберігатися в даному хмарі.

  Як видалити iCloud  найкращий спосіб видалення

  З цієї причини, перш ніж робити видалення айклауд, вам потрібно буде зберегти:

  • Усі важливі і потрібні для вас фотографії з фотопотока, так як виконується автоматичне збереження всіх знімків в фотопотоке. Тому нам необхідно буде перенести всі свої фотографії в бібліотеку. Якщо ви не зробите цього, що всі ваші фотографії будуть видалені спільно з аккаунтом.
  • Також слід провести збереження всіх важливих документів, поданих у додатках iWork. Для цього вам потрібно переслати їх на Айтюнс поштою або іншим способом виконати копіювання. Видалення також підлягають і всі збереження для ігор.
  • Слід зазначити, що смс, відеозапису, а також контакти, не видаляються. Якщо ви виробляєте видалення облікового запису, то ваші нагадування, календарні нотатки, контакти і назавжди не будуть видалятися, вони будуть зберігатися в інтернеті в спеціалізованому сервісі від айклауд. Тобто ви в будь-який час зможете зайти і відновити всі необхідні вам дані.  Поділися з друзями:

  Ось і все, ми розглянули з вами самий простий і дієвий спосіб видалення iCloud. Нічого складного в цій процедурі немає, просто дотримуйтесь інструкції.