Як видалити Instagram

Часто, зареєструвавшись у тій чи іншій соціальній мережі, користувач розуміє, що вона йому не цікава, або просто немає часу, щоб перевіряти оновлення та вести активне життя на сайті. Дана стаття розповість, як видалити обліковий запис Инстаграме. Instagram налічує більше трьохсот мільйонів користувачів. На даний момент – це одна з найпопулярніших соцмереж у світі, але не всі 300 мільйонів зареєстрованих користувачів регулярно відвідують свої сторінки, тому багатьом буде цікаво отримати інформацію про те, як видалити Инстаграмм, якщо їм абсолютно не користуєшся.

 • Для початку необхідно зайти в свій профіль, використовуючи для цього персональні дані доступу (пароль, логін).
 • Далі потрібно клацнути мишкою на меню, яке розташоване зверху поруч з мініатюрою вашої фотографії профілю.

Як видалити Instagram

 • У меню необхідно вибрати посилання «Редагувати профіль».

Як видалити Instagram

 • Внизу праворуч на сторінці редагування можна побачити невелику ссилочку «Тимчасово заблокувати мій акаунт».

Як видалити Instagram

 • Потім, слід вказати причину того, чому ви залишаєте цю соцмережу, для цього потрібно вибрати будь-який напис зі списку, який з’явиться при натисканні на кнопочку з трикутником.

Як видалити Instagram

 • Трохи нижче потрібно ввести пароль від аккаунта.

Як видалити Instagram

 • Після чого, потрібно натиснути на червону кнопочку зі словами «Заблокувати мій акаунт».
 • Підтвердіть дію натисканням кнопки «ОК» у вікні.

Якщо все зроблено правильно, то на моніторі вашого комп’ютера з’явиться текст, який говорить про те, що профіль був вилучений і адміністрації сайту дуже шкода, що ви покинули ряди користувачів.

Якщо через деякий час вам знову захочеться зареєструватися в соціальній мережі, то потрібно буде придумати новий логін, так як під старим реєстрація буде неможлива, на цьому наполягають розробники. Електронну пошту теж потрібно буде використовувати відмінну від тієї, що застосовувалася при минулого реєстрації.

Як видалити instagram акаунт, використовуючи смартфон

Видаляючи додаток зі свого смартфона, потрібно розуміти, що цим самим ви не видалити свій профіль в системі Instagram. Видалити профіль, використовуючи мобільний додаток Instagram також неможливо. Для повного видалення профілю необхідно зайти в аккаунт з комп’ютера або з того ж смартфона, але використовуючи браузер, де необхідно в точності повторити всі дії, які були описані в цій статті трохи вище.

Як бути, якщо профілем немає часу користуватися, а видаляти його не хочеться

У цьому випадку розробники Инстаграма пропонують наступний вихід: можна просто видалити всі фото і залишити порожній запис на якийсь час, можливо, незабаром ви ще повернетеся до нього.

Як видалити Instagram

Для видалення фотографій можна скористатись такою послідовністю дій:

 • Заходимо на свій аккаунт в соцмережі Instagram.
 • Вибираємо фотографію, яку хочемо видалити і відкриваємо її.
 • Далі, необхідно активувати меню, натиснувши на зображення трьох точок, які розташовані відразу під фотографією.
 • У випадаючому меню вибираємо напис «Видалити» і клацаємо на нього мишкою.
 • Далі, необхідно підтвердити дію у спливаючому вікні, натиснувши на відповідну кнопочку.Поділися з друзями:

При видаленні варто пам’ятати, що фотографії буде неможливо відновити, тому треба заздалегідь потурбуватися про те, щоб зберегти усі потрібні вам зображення на жорсткий диск комп’ютера або в пам’ять смартфона. Також і при поверненні на свій аккаунт доведеться заново завантажувати фото. До речі, якщо даної соцмережею ви користувалися тільки для обробки зображень в її своєрідному стилі, то це з успіхом можна здійснювати за допомогою різних програм, не заводячи при цьому акаунт у Инстаграме.