Після того, як ви власноруч або ж досвідчений програміст встановив на вашому комп’ютері операційну систему, у вас автоматично з’являється стандартний набір програм. Одним із його обов’язкових складових є Internet Explorer. Даний браузер працює повільно і нестабільно, тому у користувачів часто виникає питання, як видалити explorer?

З цієї статті ви дізнаєтеся, як позбавитися від докучливого і всюдисущого інтернет експлорера. Справедливіше було б сказати, що видалити explorer повністю не представляється можливим, його можна відключити. Деінсталювати Internet Explorer можна, який був встановлений вами особисто або який з’явився в якості оновлення до Windows.

Простіше кажучи, Internet Explorer 9, 10 і 11 версії можна видалити, а 8-ю лише відключити.

Отже, як видалити internet explorer версії 11

Перед тим, як перейти до нашої основної задачі — вимкніть періодичне оновлення браузера. В іншому випадку через певний час він знову оновиться. Для цього відкрийте Internet explorer, зайдіть в меню «Сервіс» (меню «Довідка») та натисніть «Про програму».

Приберіть галочку «Встановлювати нові версії автоматично» та натисніть «Закрити». Після цього вийдіть з Internet Explorer.

 • Зайдіть в меню “Пуск” і виберіть «Панель управління». У меню «Перегляд» клікніть на «Категорія» і виберіть «Видалити програми»;
 • Зліва натисніть «Перегляд інстальованих оновлень»;
 • У полі пошуку, розташованому у верхньому кутку праворуч, напишіть «inter». Ви побачите всі елементи, що відносяться до Internet Explorer. Виберіть «Мовний пакет» та натисніть «Видалити». Чекайте, поки «стирається» мовний пакет;
 • Коли з’явиться запит про перезавантаження комп’ютера для застосування змін, клікніть по кнопці «Перезавантажити пізніше»;
 • Подібним же чином поступаємо з Internet Explorer 11. Ви побачите попередження. Підтвердіть видалення;
 • Закрийте запущені програми і перезавантажте комп’ютер.
 • Відповідаючи на питання багатьох користувачів, що буде, якщо видалити інтернет експлорер, можу сказати, що краще все-таки цього не робити, достатньо просто відключити його описаним у цій статті способом.

  Як видалити інтернет-експлорер в віндовс 7

  Отже, зараз ми подивилися, як видалити Internet Explorer 11, 10 і 9 версії. Очищення Windows 7 від експлорера мало чим відрізняється від наведеної вище схеми, повторіть цю процедуру. Після видалення буде відновлена колишня версія Internet Explorer 8, 9 або 10).

  Якщо в майбутньому ви не бажаєте отримувати пропозиція оновити Internet Explorer до 11-ї версії, ви можете прибрати його зі списку оновлень Windows, і в наслідок центр оновлення стане його ігнорувати.

  Для цього:

  • Зайдіть в меню Пуск і клацніть Панель керування;
  • Знайдіть розділ «Центр оновлення Windows» і зайдіть до нього;
  • Натисніть на кнопку «Необов’язкових оновлень»;
  • Клацніть правою кнопкою миші по рядку Internet Explorer 11 і натисніть «Приховати оновлення».

  У цій статті ми розглянули, як видалити Internet Explorer з Windows 7. При необхідності відключення 8-ої версії, зайдіть до «Програми та компоненти», далі виберіть «Включення або відключення компонентів Windows». При відключенні з’явиться попередження, що це може вплинути на роботу Windows. Натисніть Кнопку «Так». Internet Explorer буде відключений.