Як видалити Internet Search

Не кожне доповнення до використовуваного в роботі браузеру встановлюється користувачем самостійно. Деякі програмки можуть автоматично проникнути у ваш комп’ютер, також як і вірусні утиліти. Досі не заспокоюються всілякі творці різних псевдопоисковиков. Вони створюють для того щоб заробити грошей із звичайних інтернет-користувачів, які рано чи пізно натиснуть на набридливу рекламу. Internet Search являє собою яскравий приклад подібного неподобства, він також схожий з іншими родичами. Позбавлятися від подібних вірусних програм слід негайно, як ви тільки помітили їх, так відразу треба вживати заходів. Інакше великий ризик втратити власних даних.

Як видалити Internet Search

Для того щоб розібратися з питанням, як видалити Internet Search зі свого персонального комп’ютера або ноутбука, вам доведеться виконати всі кроки інструкції, які описані нижче. За основу для прикладу ми візьмемо знаменитий і популярний серед споживачів браузер Mozilla Firefox.

Покроковий процес видалення Internet Search

Нічого складного в цій задачі немає, і для того щоб видалити internet search, вам буде потрібно виконати наступний ряд дій:

  • Першим ділом запускаємо наш браузер, в даному випадку це Mozilla Firefox. Відкриваємо меню і знаходимо зі списку «Доповнення». Далі нам слід знайти «Розширення» — тут нам потрібно видалити всі наявні файли, які так чи інакше пов’язані з Internet Search, а потім приступаємо до наступного кроку.

Як видалити Internet Search

  • Знову відкриваємо меню браузера, там нам потрібно буде відкрити «Налаштування».

Як видалити Internet Search

  • Перед вами відкриється спеціальне поле, в якому слід перевірити, щоб ваша посилання на домашню сторінку не містила в собі нічого іншого. Повинна бути тільки одна посилання на пошуковик.

Як видалити Internet Search

  • На робочому столі тиснемо кнопку «Пуск», потім відкриваємо пошук і перевіряємо свій комп’ютер за запитом Internet Search. Все що вам видасть пошукова система, необхідно буде видалити.

Як видалити Internet SearchПоділися з друзями:

Заразитися такими програмами як Internet Search не складе особливих проблем, так як не кожен з нас, та й практично всі не перевіряють джерела завантажень. Підхопити його нескладно, однак позбутися буває деколи дуже складно. Для цього буде потрібно прикласти деякі зусилля, але на щастя, ми для вас підготували простий алгоритм, за яким ви зможете позбутися від докучливої вірусної програми.