Привіт, друзі! У соціальній мережі Instagram досить багато користувачів і фотографій, тому Ви завжди зможете знайти там що-небудь цікаве. Конкретніше про це я писала в статті: пошук в Instagram по імені, хештегом або геотегу.

І, впевнена, Ви звертали увагу, після того, як скористаєшся пошуком, запити відображаються під пошуковим рядком у вигляді списку. Тому у багатьох виникає питання: чи можна видалити історію пошукових запитів в Instagram? Звичайно можна! Це дуже легко, і зараз Ви в цьому переконаєтеся.

Чому виникає необхідність видалити пошукові запити? Наприклад, якщо Ви не хочете, щоб хтось інший бачив, що Ви шукали і що чи хто Вас цікавило. Також краще очищати пошук, коли з одного пристрою в один профіль заходьте не тільки Ви. Загалом, яка б не була причина, повернемося до теми нашої статті.

Щоб видалити пошукові запити в Instagram, зайдіть у відповідне мобільний додаток на Вашому телефоні або планшеті. Потім потрібно перейти на головну сторінку свого профілю – натисніть на зображення чоловічка в правому нижньому куті.

Далі потрібно перейти на сторінку «Параметри» натисніть на три вертикальні точки в правому верхньому куті.

Тепер перегорніть сторінку в самий низ. В останньому розділі, Ви побачите пункт «Очистити історію пошуку» – натисніть на нього.

З’явиться вікно, в якому потрібно підтвердити дія. Натисніть на кнопочку «Так, підтверджую».

Все, пошукові запити у Вашому Instagram очищені. При цьому ніяка інша інформація з профілю видалена не буде. Усі Ваші фото, лайки, коментарі, підписки і передплатники залишаться без змін.

А, може, і це буде Вам цікаво: