Як видалити історію в Яндексі

Браузер від Яндекс досить популярний серед користувачів, тому з його використанням пов’язано багато питань. Один з найбільш популярних: «Як видалити історію в Яндексі?». Знищення історії може бути пов’язано з тим, що людина не хоче, щоб його запити в пошукову систему могли переглядати сторонні люди, якщо комп’ютер використовується декількома користувачами, наприклад, на роботі. Та і хіба мало чого буває потрібно почистити історію запитів. Інструкцію по її очищенню можна буде знайти в цій статті.

Як видалити історію в Яндексі

  • Спочатку необхідно зайти на сторінку http://nahodki.yandex.ru/results.xml. Саме ця сторінка дозволить здійснити задумане. Тут можна побачити всі запити, які були створені і не видалено.
  • Для видалення будь-якого з них потрібно просто виділити його мишею і натиснути на невеликий значок хрестика, який розташовується праворуч від тексту запиту.
  • Таким чином, можна видалити все, що потрібно.
  • Якщо ви не хочете, щоб історія знову зберігалася в пам’яті браузера. На цій же сторінці є зручна кнопка, що дозволяє відключити цю функцію. Кнопка знаходиться в лівому верхньому кутку, зразу під логотипом Яндекс. Потрібно клацанням миші перевести повзунок в стан «ВИМКНЕНО»

Як видалити історію в Яндексі

  • Якщо ж ви хочете одним махом повністю очистити всю історію, а не окремі елементи пошуку, то потрібно перейти на сторінку http://nahodki.yandex.ru/tunes.xml.
  • На цій сторінці можна повністю видалити всі запити, клацнувши на кнопочку зі словами «Очистити історію».
  • Також на сторінці можна відключити запис, щоб нова історія не зберігалася в пам’яті браузера. Для цього необхідно клікнути по посиланню «Зупинити запис».

Як видалити історію в Яндексі

  • Також тут є дуже зручна функція, якщо ви не хочете, щоб ваші запити брали участь в пошукових підказках системи Яндекс. Для цього потрібно натиснути кнопочку «Вимкнути», яка розташована внизу екрана.

Завдяки таким нескладним маніпуляцій із Yandex можна без зусиль вирішити проблему, як видалити історію запитів. І, більш того, повністю відключити її збереження, щоб такої проблеми не виникало у користувачів пристрої надалі.Поділися з друзями:

Примітка: Слід розуміти, що підказки, які з’являються, коли вводиш будь-яке питання в пошуковий рядок, абсолютно не мають відношення до історії пошуку саме на вашому пристрої. Підказки засновані на запити всіх користувачів системи (яких мільйони) і формулюються, як найбільш часті з вводяться словосполучень. Вони автоматичним чином генеруються самою пошуковою системою, і видалити їх неможливо.