Як видалити iTunes (Айтюнс) з комп’ютера повністю

У цій статті ми розглянемо, як видалити iTunes з комп’ютера повністю. Якщо чесно, то не зовсім розуміємо, навіщо може знадобитися таке, але якщо треба, то значить допоможемо. Давайте розглянемо основні причини, чому деяких з нас цікавить питання, як повністю видалити iTunes. Для цього існують наступні причини. Першим ділом, причина криється в наступному: сильно гальмує робота медіаплеєра, може довго завантажуватися, трохи виснути а також здійснювати інші дії. Ці дії являють собою вагомий аргумент для того щоб видалити айтюнс, але все-тки ви можете розглянути ступінь ймовірності перемоги, над подібними неприємностями, вам потрібно провести перевірку вже наявної версії.

Як видалити iTunes (Айтюнс) з компютера повністю

Цілком ймовірно, що вже дуже давно вийшла подібна нова версія програми, і для того щоб вирішити ці проблеми досить буде оновитися. Ще однією причиною, щоб видалити iTunes, може стати інша від вищеописаної причини. Може комусь потрібна більш юна версія цієї програми. Виконати таку процедуру ви можете тільки після того, як повністю видаліть зі свого комп’ютера вже наявну версію програми. Також причиною для видалення айтюнс може послужити «грішне» і необдумане бажання замінити I-пристрій на якусь корейську ерундовіну. Так як айтюнс зі свого принципу не може жити по сусідству з подібними програмами, в такому випадку також може знадобитися видалення.

Видалення Айтюнс також може знадобитися у наступних випадках:

  • Людина не розуміє на що він йде або повний бовдур, який елементарно не зміг розібратися, як провидеть управління цією програмою. В даному випадку цілком зрозумілим бажанням буде те, що людина хоче елементарно позбутися від дратівної нагадування про свою комунікаційної безграмотності.
  • Користувач настільки вразила управління I-пристрої, що цілком може виконувати всі процеси, без підключення до самого айтюнсу, так що, по суті, він не потребує в програмі.

Як видалити iTunes (Айтюнс) з компютера повністю

Покрокова інструкція видалення iTunes з комп’ютера

Неважливо, з яких причин, ви вирішили втілити в життя цю варварську екзекуцію, то для того, щоб провести чистку свого комп’ютера від айтюнс, вам необхідно буде виконати наступні процедури. Алгоритм дій наведено нижче:

  • Насамперед нам потрібно буде відкрити меню «Пуск»;
  • Після з випав списку відкриваємо «Панель управління», потім нам потрібно буде відкрити розділ «Видалення програм»;
  • Виробляємо упорядкування у видавця;
  • Серед впорядкованого списку вибираємо айтюнс і за допомогою стандартних маніпуляцій виробляємо його видалення.
  • Також відшукуємо всі програми та утиліти від Apple, після цього виробляємо їх почергове видалення.

Як видалити iTunes (Айтюнс) з компютера повністю

Якщо ваш комп’ютер попросить перезавантаження, то не потрібно робити цього, поки не закінчимо видалення повністю. Після того, як ми закінчимо видаляти, необхідно буде здійснити перезавантаження комп’ютера. Виробляємо включення комп’ютера, після відкриваємо папку «Програми та файли», а після виробляємо пошук і видалення всіх файлів, які так чи інакше пов’язані з айтюнсом.Поділися з друзями:

Їх також слід відшукати і видалити. До речі, шляхи до них можуть відрізнятися в залежності від встановленої системи. Тепер ви повністю розібралися, як можна видалити айтюнс. Звичайно, будемо раді, якщо допомогли вам. В принципі, ця задача не забере багато часу і сил, головне повністю дотримуватися наші інструкції і все у вас вийде.