Як видалити Kingsoft Antivirus

Kingsoft Antivirus — безкоштовний китайський антивірус, «підчепити» який можна дуже легко. Найчастіше його насильно «приклеюються» до оновлення якої-небудь корисної програми. Більшість отримує «подарунок» разом з установкою KMPlayer останньої версії. Kingsoft Antivirus, Baidu і Iqiyi встановлюються на комп’ютер автоматично і не просять згоди на це у користувача ПК.

Як видалити Kingsoft Antivirus

Зрозуміло, цей псевдоантивирус Кингсофт Антивірус нікому не потрібен і у будь-якого юзера з’являється цілком нормальне бажання видалити Kingsoft Antivirus програму. Але от прибрати Kingsoft Antivirus із системи не так просто, як може здатися на перший погляд.

  • По-перше, інтерфейс Kingsoft Antivirus написана на китайською мовою.
  • По-друге, його немає у Програмах і компонентах». А ось нормальної роботи ПК він ще як заважає. Наприклад, антивірус може легко стерти інсталяції для установки програм.

Як видалити Kingsoft Antivirus

Крім того, більшість вірусів Kingsoft Antivirus насправді не бачить. Загалом, програма як видалити Kingsoft Antivirus ця абсолютно даремна, та ще й може серйозно зашкодити роботі ПК.

Висновок: Китайський антивірус — Кингсофт Антивірус потрібно видаляти з комп’ютера. Сьогодні ми поговоримо про способи зробити це.

Спосіб №1. Викачуємо дистрибутив Kingsoft Antivirus

Випадково «пристав» до вашого ПК Kingsoft Antivirus не з’явиться в «Програми та компоненти», а його інтерфейс буде лякати користувача китайськими ієрогліфами. Тому в цій ситуації варто спробувати завантажити його більш «цивілізовану» версію англійською і видалити його як звичайну програму. Цей спосіб є дуже простим і не забере у вас багато часу.

Отже, знайдіть потрібний вам дистрибутив Kingsoft Antivirus. На просторах мережі зробити це простіше простого, хоча б використовуючи офіційний сайт антивіруса. Після цього слід встановити програму на свій комп’ютер. Установка проста і здійснюється з допомогою однієї кнопки — «OneKey install».

Як видалити Kingsoft Antivirus

Після установки Kingsoft Antivirus попросить вас перезавантажити ПК. Не робіть цього і відразу ж заходьте в Пуск->Панель управління ->Установка і видалення програм. Знайдіть там настирливого недруга Kingsoft Internet Security, і сміливо натискайте «Видалити». Вікно підтвердження, ще одне настирливе вікно, де просять вказати причину видалення, і — еврика! Kingsoft Antivirus більше вас не турбує. Для видалення тимчасових файлів потрібно буде перезавантажити комп’ютер.

Як видалити Kingsoft Antivirus

Спосіб №2. Видалення Kingsoft Antivirus з допомогою спеціальних програм

Якщо у вас на комп’ютері є програми по типу Reg Organizer або Revo Uninstaller , то спробуйте скористатися ними для видалення Kingsoft Antivirus. Їх інтерфейс дуже простий у використанні, тому проблем з цим виникнути не повинно.

Найчастіше, такий крок дійсно допомагає користувачеві вирішити проблему. Однак слід додати, що деяким користувачам не вдавалося її вирішити навіть таким способом.

Спосіб №3. Включаємо Windows в безпечному режимі

Таким чином також можна позбутися Kingsoft Antivirus uninstall, якщо попередні методи не дали результату. Для початку потрібно включити Windows в безпечному режимі. Після цього слід вимкнути програму в Панелі сповіщень. Для цього натискаємо на ярлик, і у вікні, що з’явиться, вибираємо крайню ліву кнопку. Далі пишемо в командному рядку msconfig і на вкладці автозавантаження прибираємо галочку Kingsoft. Після цього переходимо до видалення значень Kingsoft Antivirus (regedit у командному рядку — правка знайти вводимо «Kingsoft»). Після видалення першого значення сміливо, натискаємо F3 (і так до кінця). Далі можна видаляти псевдоантивирус через «Установку і видалення програм».