Як видалити китайський антивірус Синій Щит з галочкою

Раз ви потрапили на дану сторінку, то напевно шукаєте спосіб видалення китайського антивіруса з логотипом Синього Щита з галочкою, тобто Tencent PC Manager/Tencent QQ PC Manager. Ми допоможемо вам у цьому, а також розповімо, яким саме чином, програма та її утиліти потрапляють на комп’ютер, адже багато користувачів знати не знають, звідки взялася ця китайська програма антивірус.

Як видалити китайський антивірус Синій Щит з галочкою

Додаток із зображенням синього щита позиціонує себе як антивірус, але багато користувачів, спробувавши його в дії переконуються, що краще встановити щось більш ефективне і з російською локалізацією, але стикаються з проблемою неможливості видалення китайського антивіруса. Видалити додаток через «Установку і видалення програм і компонентів» не вийде, адже ярлика ви там не знайдете. Зауважимо, що це вже не перша програма китайських розробників, яка є вірусним додатком під виглядом антивірусного (першими в Рунет прийшли Baidu і iqiyi).

Що являє собою Tencent

Додаток включає в себе не тільки антивірус, але і клінер, оптимізатор, інтернет-захист і купу інших утиліт, які менш корисні, тому їх немає сенсу перераховувати. Проблема в програми антивірусу з Синім Щитом полягає в тому, що вона любить бути встановлені на комп’ютер без попередження користувача, але в ряді випадків люди і самі не проти скористатися цим програмним забезпеченням. Детальніше тут Tencent що це за програма.

Найнеприємніше — ця програма повністю на китайській мові! Існування програми Tencent QQ PC Manager в російськомовному сегменті — досить дивний хід, адже кому з нас буде подобатися користуватися софтом з ієрогліфами? В інтернеті програмі присвоїли ярлик вірусної, але в даному випадку вона не чіпає налаштування вашого пк, браузерів, не змінює стартову сторінку. Що ж не Так з нею?

Жирним її мінусом є самостійне видалення дублікатів файлів і додатків (!). Тут висновок один — потрібно видалити китайський антивірус Синій Щит з галочкою як можна швидше.

Як видалити синій китайський антивірус з ПК

Як видалити китайський антивірус Синій Щит з галочкою

Можете подивитися програму «Встановлення і видалення програм і компонентів», але з великою ймовірністю ви там нічого не знайдете. Тому відкриваємо для початку диспетчер завдань і шукайте в процесах імена типу «QQPCRtp.exe», «QQPCMng», «qqpctray.exe», «tencent». Після цього переходьте на диск “С”, далі в папку Program Files (x86/х64), шукайте тут папку Tencent і потім QQPCMng/PCMng. В кінці перейдіть в папку з серійним назвою типу «10.9.16349.225» і шукайте в ній файл Uninst.exe (не плутайте з Uninstall.exe — це інсталяційний файл, як би парадоксально це не виглядало).

Як видалити китайський антивірус Синій Щит з галочкою

Як видалити китайський антивірус Синій Щит з галочкою

Як видалити китайський антивірус Синій Щит з галочкою

Після запуску дєїнсталлятора з’явиться зображення синього щита з масою китайських ієрогліфів. Для продовження видалення Tencent QQ PC Manager необхідно натиснути на білу кнопку ліворуч, потім на червону кнопку ліворуч, потім на білу кнопку зліва і після закінчення видалення знову тиснемо на білу кнопку зліва. Після видалення антивірусу китайського походження обов’язково перезавантажте комп’ютер.

Як видалити китайський антивірус Синій Щит з галочкою

Настійно рекомендуємо виконати наступну операцію: перейдіть в меню Пуск, в пошуковому рядку введіть команду regedit і натисніть клавішу Enter. Відкрийте редактор реєстру, перейдіть у вкладку Правка — Пошук і введіть тут назви «QQPCMng», «qqpctray.exe», «tencent» (без лапок). Всі знайдені результати видаляйте без краплі жалю.