Привіт, друзі! У сьогоднішній статті мова піде про лайку, а точніше, як позбутися від деяких з них.

Причин для видалення лайків може бути багато. Наприклад, ви посварилися з людиною, видалили його з друзів, цілком логічно, якщо захочете прибрати і всі поставлені йому лайки. А може просто оцінили фотографії незнайомої людини кілька днів тому, а тепер хочете прибрати позначки, але як їх знайти?

Лайк – свого роду позитивна оцінка одного користувача фотографії, відео або запису іншого користувача соціальної мережі Вконтакте. Значок лайка – сердечко синього кольору, яке розташовується безпосередньо під фотографією або записом. Щоб поставити лайк – досить натиснути на це сердечко.

За роки користування соціальною мережею ви ставите сотні лайків іншим користувачам, точно тим же відповідають і вони вам. В один прекрасний момент ви захочете скасувати свій лайк під фотографією або записом іншої людини. Або ж ви захочете видалити лайк під своїм записом чужої людини. Як розібратися з усіма цими речами, ми розглянемо з вами трохи нижче.

Зміст:

  • 1 Як прибрати поставлені лайки
  • 2 Як прибрати лайки, які я ставив, на мобільному додатку Андроїд
  • 3 Як прибрати чужі лайки Вконтакте

Як прибрати поставлені лайки

Одного разу я вже писав, про те, що потрібно робити, щоб дізнатися, що я лайкнув Вконтакте. Порядок дій тут дуже схожий.

І так, давайте розбирати порядок дій. Для початку необхідно дещо перевірити в налаштуваннях. Для цього заходимо на свою сторінку і в лівому меню тиснемо за пунктом «Мої налаштування»:

На наступному етапі відразу ж у вкладці «Загальне», перевіряємо, чи варто пташка навпроти пункту «Мої закладки», якщо ні, то ставимо її.

Тепер в лівому меню повинен з’явитися пункт «Мої закладки»:

У вкладці «Фотографії» на наступному етапі відображені всі фотографії, під якими ви ставили лайки. В розділі «Записи», природно, відображені вподобані вам запису.

Натискаємо на об’єкт, з якого хочемо видалити свій лайк. У моєму випадку – це фотографія. Під фотографією я ще раз натискаю на значок сердечка, щоб лайк зник.

Повторіть цю операцію кілька разів, щоб прибрати лайки з фото вконтакте.

Як прибрати лайки, які я ставив, на мобільному додатку Андроїд

Тут справи йдуть ще простіше. Запускаємо додаток, зліва в меню натискаємо на значок зірочки, який означає «Закладки». Точно також вибираємо фотографію або запис, з якою ми хочемо прибрати лайк, і натискаємо на неї:

Ще раз натискаємо на лайк біля фотографії або записи і ваше ім’я зникне зі списку людей, яким сподобалося це творіння.

Як прибрати чужі лайки Вконтакте

І так, для цього знаходимо потрібну нам запис і підводимо курсор миші до місця з сердечком, щоб нам висвітився невеликий список людей, лайкнувших дану запис. Натискаємо на посилання «Сподобалося людям…».

У нас висвічується повний список людей, яким сподобалася ця запис. Шукаємо тієї людини, чий лайк ми хочемо прибрати і тиснемо на хрестик у правому верхньому кутку його аватарки. У нас там висвічується напис «Заблокувати». Це все правильно, так і треба:

Нам пишуть, що користувач буде, таким чином, доданий в чорний список і всі лайки від нього будуть видалені. Тиснемо на кнопочку «Продовжити».

Якщо ви не хочете, щоб користувач був у вас в чорному списку, а просто хочете позбутися його лайків, то тоді відразу видаліть його звідти. Для цього зайдіть в «Мої налаштування», знайдіть вкладку «Чорний список» і напроти імені потрібного вам людини натисніть на посилання «Видалити зі списку».

Все, ось таким ось чином ми розібралися з вами, як видалити свої і чужі лайки в ВК.

А, може, і це буде Вам цікаво: