В наш час користувачі Інтернету усе більше часу проводять в соціальних мережах: слухають музику, читають і коментують запису, дивляться фільми і, звичайно ж, спілкуються з друзями та знайомими.

З кожним разом, відправлених і отриманих повідомлень стає все більше, кількість листувань збільшується, і у вас може виникнути питання: а чи можна в Однокласниках видалити листування. Або ж ви помилково відправили повідомлення не тій людині.

У даній статті ми розберемося, як можна видалити окремі повідомлення або відразу всю переписку з одним в соціальній мережі Одноклассники.

Зміст:

  • 1 Як видалити відправлене повідомлення в Однокласниках
  • 2 Вилучити повідомлення від одного в Однокласниках все відразу
  • 3 Видалити листування з одним в Однокласниках з допомогою мобільного додатку

Як видалити відправлене повідомлення в Однокласниках

Якщо вам потрібно видалити кілька повідомлень із листування, зайдіть на свою сторінку в Однокласниках і у верхньому меню натисніть на кнопку «Повідомлення».

Тепер з лівої сторони вибрати людину, повідомлення від якого чи до якого ви хочете видалити. Клацніть по ньому, щоб відкрити листування.

Наведіть курсор мишки на непотрібне повідомлення і натисніть навпроти нього на хрестик.

З’явиться наступне діалогове віконце. Підтвердіть у ньому вибрану дію, натиснувши на кнопочку «Видалити».

Таким чином, можна видалити надіслані вам повідомлення, так і повідомлення, отримані від нього.

Зверніть увагу, якщо ви помилково відправили повідомлення не тій людині, то описаний спосіб не допоможе. В даному випадку, ви просто видаліть непотрібні повідомлення зі свого профілю. У вашого співрозмовника в листуванні вони залишаться.

Якщо ви все-таки відправили лист «не туди», вихід є – його потрібно просто відредагувати. Підведіть курсор до повідомлення та натисніть на кнопочку у вигляді олівця «Відредагувати повідомлення».

Внизу у поле для введення, напишіть інший, більш підходящий для даного співрозмовника, текст. Натисніть на кнопочку відправки листа.

Стерти повідомлення повністю, і залишити поле для введення порожнім ви не зможете. Там обов’язково потрібно що-небудь написати.

Після цього, текст повідомлення іншого користувача також буде змінено.

Єдине але, ця людина буде знати, що повідомлення було змінене – вгорі праворуч буде відображатися олівчик. Та це й не важливо, головне, що текст іншого.

Видалити повідомлення від одного в Однокласниках все відразу

Якщо ви хочете, щоб повністю видалити в Однокласниках листування з одним, то знову перейдіть до повідомлення та виберіть потрібну людину в стовпці ліворуч.

Потім вгорі праворуч клікніть по кнопочці у вигляді шестерні і виберіть з випадаючого списку «Видалити листування».

Підтвердіть видалення.

Видалити листування з одним в Однокласниках з допомогою мобільного додатку

Тим, хто хоче видалити повідомлення в Однокласниках з допомогою мобільного додатку, потрібно зробити наступне.

У Стрічці клікніть по кнопочці меню в лівому верхньому куті.

У бічному меню перейдіть до повідомлення.

У розділі «Листування» виберіть потрібну людину і клацніть по ньому.

Відкрийте додаткові опції, натиснувши на три вертикальні точки в правому верхньому куті.

Зі списку виберіть «Видалити повідомлення».

Поставте галочки навпроти непотрібних і натисніть кнопку «Видалити повідомлення». Без жодного попередження, повідомлення будуть видалені.

Якщо ви хочете видалити всю переписку в Однокласниках на телефоні, перебуваючи у розділі «Листування», знайдіть потрібну людину. Клікніть навпроти нього на кнопку з трьома вертикальними точками.

Виберіть із меню «Видалити листування».

Ось тут потрібно підтвердити, що ви збираєтесь видалити всю переписку з обраним користувачем.

Думаю, вам все зрозуміло. І тепер у вас вийде або видаляти непотрібні повідомлення в Однокласниках по одному, або видалити всю переписку з користувачем відразу.

А, може, і це буде Вам цікаво: