Причини тут у кожного свої:

 • разонравилось,
 • відволікає від справ,
 • дратує реклама…

Думаю, кожен з нас назве свою власну, тим більше, що сервіс «Mail.Ru і справді, має масу недоліків, так само, як всі російські соціальні мережі. Він давно перетворився на машину з викачування грошей з можливістю стеження за користувачами з метою збору особистої інформації. Я зараз ні в якому разі не маю на увазі спецслужби, що наглядають за нами всевидячим оком. Все набагато простіше і банальніше.

За наші дані, починаючи з номера телефону і закінчуючи віком, статтю і пристрастю до певного бренду, маркетологи готові заплатити непогані гроші. Тому особиста інформація, незважаючи на всі запевнення в зворотному, використовується в комерційних цілях. Про неохайності спамерів, злодюжок контенту і особистих фото говорити і зовсім не доводиться. Власне тим, хто твердо вирішив позбутися від профілю в «Мій світ» повністю, і призначена наша детальна інструкція, наступна нижче.

Зміст

 • 1 Як видалити Мій Світ в Майле (Mail.ru), але залишити пошту
 • 2 Як видалити пошту «Mail.ru»
 • 3 Висновок

Як видалити Мій Світ в Майле (Mail.ru), але залишити пошту

Почнемо з того, що вилучити обліковий запис з реєстру користувачів може тільки її власник, або людина, яка має доступ до профілю. Будь-які дії по ліквідації своєї сторінки ви проводите «зсередини». Для цього, насамперед, потрібно авторизуватися за допомогою логіна і пароля в своїй поштовій скриньці.

Далі, перейдіть до «Мій світ», щоб потрапити в «Налаштування профілю». Після оновлення, шукати їх потрібно ближче до «виходу». У лівому верхньому куті, поруч з ім’ям поштової скриньки є стрілочка. Натиснувши на неї, ви розгорнете вкладку, в якій є рядок «Налаштування».

Внизу сторінки з’явиться кнопка «Видалити» без можливості відновлення. Власне, вона і потрібна для того, щоб позбутися від профілю. Натиснувши на неї, потрапляємо на наступну сторінку.

Під написом «Видалення світу» розташовується перелік благ, від яких ви відмовляєтеся: музика, фото, друзі, групи та інше. Поруч з кожним рядком, у віконці, потрібно поставити галочку і клацнути по кнопці «Видалити свій світ».

Власне, це всі дії, які потрібно зробити, щоб видалити свою сторінку «Мій Світ» на Mail.ru. Треба сказати, що система залишає за вами право протягом двох діб змінити своє рішення. Так що, якщо після видалення сторінки раптом стало сумно і шкода, зайдіть у профіль і натисніть «Відновити Мій Світ». В іншому випадку дані будуть видалені безповоротно.

Один з найпопулярніших питань — це «залишиться пошта, якщо видалити Мій Світ?» Так, ваш поштовий ящик буде функціонувати, але якщо ви хочете позбавитися від нього, то переходимо до наступної глави.

Як видалити пошту «Mail.ru»

З тим як видалити сліди свого віртуального світу ми розібралися, але при цьому видалити свої дані із системи повністю не вдасться. Обліковий запис, до якого прив’язаний номер телефону, все ще існує, оскільки за вами залишається електронну поштову скриньку. Тому, якщо ваша мета полягає в тому, щоб прибрати будь-яку інформацію про себе, доведеться пожертвувати і їм. Позбутися від поштової скриньки не так складно, достатньо виконати кілька операцій:

 • Зайдіть в свою поштову скриньку й на верхній панелі знайдіть розділ «Ще», клацніть по ньому лівою кнопкою миші на випала вкладці знайдіть рядок «Допомогу»;
 • На що відкрилася перед вами сторінці ви знайдете список питань, які найчастіше задають користувачі. Відшукайте серед них свій: «Як видалити …» і клацніть по рядку;
 • Наступним кроком буде перехід за посиланням «спеціальний інтерфейс», після чого перед вами з’явиться текст, що закінчується двома кнопками «Видалити» і «Відмінити»;
 • Далі у вас запитають, чому ви хочете видалити поштову скриньку. В цьому полі потрібно вказати причину. Потім вводиться пароль від «електронки» і капча. Після цього ящик буде видалено разом з усім вмістом. Разом з ним назавжди зникне сторінка «Мій світ», відео, музика, але не відразу. Процес займає 5 днів. Після цього ніяких особистих даних, пов’язаних з цим поштовою скринькою не залишиться.
 • Якщо ви передумаєте, відновити доступ до пошти можна буде протягом 3 місяців, просто якшо по кнопці «Розблокувати» у своєму профілі. Поштова адреса знову стане активним, але листи, відправлені в той період, вже не дійдуть. Зникне так само вся отримана раніше кореспонденція, музичні записи, відео, фото та інше.

  Висновок

  Від спаму, злому пошти, нав’язливої реклами і іншого, користувачі комунікаційного порталу не застраховані. Але і свої зручності тут є. Приміром, «Календар», що дозволяє розпланувати свій день, «Агент», за допомогою якого можна спілкуватися з друзями. Тому, якщо ви замислюєтеся про видалення профілю тільки через спаму або частих зломів, проблему можна вирішити інакше.

  Придумайте більш складний пароль, який буде важко підібрати, обмежте доступ до сторінки стороннім, перевірте контакти і видаліть зайвих користувачів, відпишіться від непотрібних повідомлень. Загалом, просто наведіть порядок на сторінці, можливо потреба зносити її дочиста сама собою відпаде.