Як видалити Моди в World of Tanks (WOT) повне видалення

Дуже часто буває, що є необхідність видалення яких-небудь модів в грі World of Tanks. Причини можуть бути абсолютно різні – мод не подобається, набрид, ламає гру або просто модів настільки багато, що вони починають заважати процесу. У цьому випадку потрібне видалення одного, кількох, а в деяких випадках всіх завантажених модів гри.

У цій статті докладно розглянемо, як повністю видалити моди WOT або тільки деякі з них.Як видалити Моди в World of Tanks (WOT) повне видалення

Як позбутися певного мода

Спочатку потрібно потрудитися і зробити резервну копію інформації, для того щоб було нескладно все повернути в початковий стан, якщо раптом щось піде не так. Для цього скопіюйте папку res_mods (вона розташована в папці з грою) у будь-яке місце на комп’ютері, можна прямо на робочий стіл.

Після резервного копіювання, заходимо в папку з грою World of Tanks, потім, в папочку res_mods, далі вибираємо теку з номером останнього патча гри і вже там шукаємо папочку з тим модом, який необхідно видалити.

Чи можна це зробити іншим способом:

Спосіб підходить тільки в тому випадку, якщо вихідні матеріали модифікацій не видалені з комп’ютера.

  • Відкриваємо ісходник завантаженого мода, який вас з якихось причин не влаштовує і повинен бути знищений. (скачаний архів RAR або ZIP).
  • У другому віконці відкриваємо папку з ігровими модами (заходимо в папку з грою World of Tanks, потім, в папочку res_mods, далі вибираємо теку з номером останнього патча гри).
  • Порівнюємо назви папок в исходнике і папки і підпапках з модами. Однакові видаляємо.
  • Наприклад, якщо у вас моди від Джова, то їх можна видалити з самого меню встановлення модів.Як видалити Моди в World of Tanks (WOT) повне видалення

Таким чином, буде видалено тільки той мод, який дійсно не потрібен, а все інше залишиться на місці.

Якщо при видаленні, щось пішло не так або було видалено потрібний мод, то просто створіть папку res_mods. Для цього видаліть її в папці з грою і скопіюйте туди резервну. Після цієї процедури всі повернеться в первісний стан і можна буде знову спробувати видалити зайві модифікації.

Як позбутися від усіх встановлених модів разом

В цьому випадку також можна зробити резервне копіювання, якщо раптом з’явиться бажання повернути моди на місце. Але якщо рішення про видалення модифікацій тверде, то можна не обтяжувати себе резервним копіюванням, а відразу приступити до дій по знищенню папок з модами.

  • Заходимо в папку з грою World of Tanks.Як видалити Моди в World of Tanks (WOT) повне видалення
  • Натискаємо «Розташування», або просто зайдіть в папку з грою.Як видалити Моди в World of Tanks (WOT) повне видалення
  • Далі, в папочку res_mods.Як видалити Моди в World of Tanks (WOT) повне видалення
  • Після цього треба зайти в папку з номером останнього патча.Як видалити Моди в World of Tanks (WOT) повне видалення
  • Видаляємо весь вміст.Як видалити Моди в World of Tanks (WOT) повне видалення
  • При цьому саму папку з номером останнього патча видаляти не потрібно!Поділися з друзями:

Таким чином, всі моди будуть цілком і повністю видалені.