Як видалити MyBrowser

Програма My Browser є вірусним шпигунським додатком, яке можна встановити на свій ПК разом з іншим програмним забезпеченням, або при роботі і скачуванні файлів з неперевірених сайтів. Тому, як тільки ви виявили у себе цю шкідливу програму, потрібно відразу видалити її з комп’ютера.

У диспетчері завдань даний продукт вказується як MyBrowser.exe (іноді з розширенням dll) і призводить до порушення нормальної працездатності браузерів. При наявності даного додатка в реєстрі комп’ютера можуть виникати проблеми із завантаженням сторінок, обсягом реклами на сайтах та ін.

Як видалити MyBrowser

Як працює програма MyBrowser?

Головна мета програми Мій Браузер — це реклама різноманітних ресурсів, програм. Тому при спробі завантажити браузер або перейти на вибрану сторінку користувач буде перенаправлено на сайт, що пропонує продукцію, азартні ігри, фільми. В окремих випадках програма MyBrowser замінює стартову сторінку або деякі сайти в головному меню браузера. Такі зміни досить незручні і не дозволяють нормально працювати в мережі Інтернет.

Як видалити MyBrowser

Програма MyBrowser не дає сильного навантаження, але використовує досить велику частину оперативної пам’яті. Тому на слабких ПК появи подібного програми буде позначатися на швидкості процесів обробки (особливо при роботі з великою кількістю браузерних сторінок). Особливо небезпечними можна вважати порушення у функціонуванні захисних систем (Firewall) і встановленого антивіруса: MyBrowser може змінювати налаштування в їх роботі щодо обмеження переходів на шкідливі сайти. Думаю, ви переконалися в необхідності видалити My Browser і очистити комп’ютер від шкідливих файлів.

Як повністю видалити програму MyBrowser з ПК?

Додаток розміщує свої файли в реєстрі системи, тому для повного видалення потрібно очищення списку реєстру. Позбутися від «залишків» і прихованих файлів програми MyBrowser 1.0 2 можна за допомогою клінінгових продуктів. Робота з видалення програми MyBrowser проводиться за наступною інструкцією:

Як видалити MyBrowser

  • Потрібно відкрити диспетчер завдань і знайти всі процеси MyBrowser (з розширеннями exe, dll). Потрібно відкрити папки до даних файлів, а самі процеси вивантажити.
  • З допомогою панелі управління провести видалення MyBrowser в списку встановлених програм.
  • Відкрити реєстр (у командному рядку прописати regedit), знайти MyBrowser (за допомогою комбінації Ctrl+ F) і провести видалення файлів.
  • Відкриті через диспетчер папки з файлами MyBrowser слід вручну очистити.
  • У браузерах слід видалити невідомі (недавно встановлені) розширення, почистити куки і кеш. При наявності підпису браузера (клацання правою миші на іконці — «Властивості») сторонніх назв, розширень провести видалення ярлика і перемістити на робочий стіл «чистий» ярлик. При відсутності не зараженого ярлика рекомендується повністю перевстановити браузер.
  • Очистити сміттєву папку Temp (на жорсткому диску).
  • Після проведених робіт з видалення MyBrowser і її файлів з реєстру потрібно запустити додаток для чищення сміття на ПК, перевірити наявність залишкових шкідливих продуктів за допомогою антивірусу. Після перевірки та видалення проблемних файлів слід перезапустити комп’ютер і перевірити коректність роботи. Дотримання зазначеного алгоритму допоможе повністю позбутися і прибрати MyBrowser з комп’ютера, нормалізувати функціонування браузерів і всієї системи. Пропускати будь-які пункти інструкції не рекомендується.