Як видалити непотрібні програми з комп’ютера

Непотрібні програми захаращують ваш комп’ютер, тому приходить час, коли його потрібно чистити від всіляких програм, якими ви не користуєтесь. При цьому необхідно правильно виконувати ці процедури. Видаляти варто не тільки ярлики, але і всі записи в реєстрі, і виконавчі файли. Тому досить популярним буде питанням, як видалити непотрібні програми з комп’ютера? Давайте більш детально зупинимося на ньому.

Панель управління — шукаємо непотрібні програми

З даним способом обов’язково повинен ознайомитися кожен початківець користувач. Для того щоб видалити непотрібний софт цим методом, необхідно буде виконати наступні процедури:

  • Насамперед слід відкрити меню «Пуск», а потім перейти в «Панель управління».Як видалити непотрібні програми з компютера
  • У списку, що відкрився, відшукуємо розділ «Видалення програм», клацаємо на нього і відкриваємо.Як видалити непотрібні програми з компютера
  • Трохи чекаємо, поки перед нами не завантажиться весь список програм, які встановлені у нас. Виділяємо програму, яка нам заважає, і ми хочемо від неї позбутися, а після тиснемо на іконку «Видалити».Як видалити непотрібні програми з компютера

Далі нам необхідно слідувати всім пропонованим дій майстра деінсталяції. Якщо потрібно для завершення видалення, то виробляємо перезавантаження комп’ютера.

Видалення непотрібної програми через Меню «Пуск»

Даний метод зручний. В даному випадку передбачається застосування вже вбудованого дєїнсталлятора, який закладено в операційну систему. Як правило, ця програма викликається через меню «Пуск»:

  • Першим ділом тиснемо на іконку «Пуск», а після відкриваємо список «Всі програми».Як видалити непотрібні програми з компютера
  • Необхідно знайти утиліту, яку задумали видалити, а після клацаємо по ній мишкою.
  • Перед вами відкриються пункти, серед яких є дєїнсталлятор, він іменується як «Видалити». Як видалити непотрібні програми з компютераКлацаємо по ньому лівою кнопкою миші, в результаті чого запускається майстер видалення програм.

Вбудований дєїнсталлятор ви зумієте відшукати в каталозі самої програми. Як правило, він іменується uninstall.exe. Якщо ви запустите його, то перед вами буде відкрито вікно майстра видалення.

Сторонній софт для видалення непотрібних програмПоділися з друзями:

Якщо ви вже пробували видалити непотрібні програми зі свого комп’ютера стандартними способами, але всі спроби марні, або ж ви бажаєте почистити реєстр від видаляється програми. У таких випадках оптимальним варіантом буде спеціалізовані утиліти з великими функціональними можливостями. До речі, ви їх можете завантажити безкоштовно.