Як видалити обліковий запис (акаунт) в Скайпі повністю

Часто користувач створює кілька акаунтів в Скайпі, з яких він користується тільки одним-двома. Тоді краще всього просто видалити непотрібні профілі. Також потреба у видаленні облікового запису може виникнути, якщо є підозра, що аккаунт зламаний або використовується кимось ще, крім самого господаря. Однак, не всі інтернет-користувачі добре розбираються в навігації програм та сайтів. У цій статті докладно розглянемо, як можна видалити акаунт у Скайпі .Як видалити обліковий запис (акаунт) в Скайпі повністю

Для видалення необхідно виконати декілька дій наведених нижче:

  • Для початку потрібно зайти на сторінку свого облікового запису, яку необхідно видалити, використовуючи особисті логін та пароль. Дані прописуємо дуже уважно, дотримуючись регістр букв, мова вводу.
  • Після вдалого попадання в профіль, необхідно клацнути на вкладці Skype і клацнути по рядку «Мій обліковий запис».Як видалити обліковий запис (акаунт) в Скайпі повністю
  • Далі, в браузері відкриється сторінка з вашими даними в Скайпі.
  • Прокрутіть сторінку в самий низ і в пункті «Параметри» натисніть на посилання «Редагувати особисті дані».Як видалити обліковий запис (акаунт) в Скайпі повністю
  • Після цього клікніть по великою синьою кнопці «Змінити».Як видалити обліковий запис (акаунт) в Скайпі повністю
  • В полях з ім’ям та прізвищем і всіма іншими даними вбийте набір різних випадкових букв. Змініть дату народження.
  • Видаліть своє фото та адресу електронної скриньки.Як видалити обліковий запис (акаунт) в Скайпі повністю
  • Далі, натисніть на зелену кнопку «Зберегти», яка розташовується внизу сторінки.Як видалити обліковий запис (акаунт) в Скайпі повністю
  • Після видалення облікового запису, вам потрібно видалити додаток Скайп з комп’ютера, як це зробити, ви можете дізнатися за посиланням.

Таким чином, не можна повністю видалити сторінку в Скайпі , але знайти вас за допомогою неї вже ніхто не зможе, а на пошту не будуть приходити різні повідомлення від Скайпа.

Видалення облікового запису в Скайпі з допомогою закладки» від Microsoft

Часто для реєстрації в Скайпі, використовуються дані облікового запису Microsoft, то потрібно зайти на сайт skype.com використовуючи ці ж логін і пароль. Далі, у розділі «Відомості про рахунок» потрібно знайти і клацнути по вкладці «Особисті дані». Після чого, на сторінці з особистими даними натиснути кнопку «Змінити» і просто видалити весь вміст полів з даними про вашу персону. Не забудемо після цього натиснути на кнопку «Зберегти». Ви можете ознайомитися з інструкцією як видалити будь контакті в Скайпі, зі свого френд листа.

Після цієї маніпуляції аккаунт не буде видалено, але знайти вас за допомогою нього вже ніхто не зможе.Поділися з друзями:

Якщо вас турбує питання: «Як видалити акаунт скайп повністю?», можна, звичайно, видалити «учетку» Майкрософт і тоді зникнуть і акаунт в скайпі і профілі Outlook і Xbox Live, які безпосередньо пов’язані з «учеткой». Ці профілі можуть ще не раз стати в нагоді, тому не рекомендується знищувати профіль Microsoft. А для видалення акаунтів в Скайпі, двох вищенаведених способів буде більше, ніж достатньо.