Як видалити обліковий запис на Android смартфоні

Якщо ви тільки придбали пристрій, що працює на операційній платформі андроїд, то після того, як ви запустили девайс, потрібно створити обліковий запис Google. Даної процедури не вийде уникнути, і створювати в будь-якому разі доведеться. А якщо ви придбали телефон б/у, то вам неодмінно необхідно буде видалити акаунт попереднього власника. Відповідно виникає питання, як видалити обліковий запис на Андроїд? Давайте розглянемо в цій статті, як виконати дану операцію різними способами.

Як видалити обліковий запис на Android смартфоні

Процедура видалення аккаунта на Android

Видалити обліковий запис на Android просто так не вийде. Не потрібно поспішати і повністю зносити Гугл в зі свого андроїда, його можна буде в самому записі прибрати зі списку. Для виконання даної процедури слід зайти у свій аккаунт в Play Market. Після того, як зайшли необхідно буде виконати наступні маніпуляції:

  • Першим ділом відкриваємо пункт меню «Пристрої»;
  • З відкритого списку підбираємо «Доступність», після натискаємо на рядок «Доступний у меню». За допомогою таких дій у вас вийти приховати програму, і вона застосовуватися не буде.

Існують ще методи видалення аккаунта в Гугл з андроїд-устрйоства:

  • Спосіб 1-й

Як видалити обліковий запис на Android смартфоні

Відкриваємо меню «Налаштування», потім слід перейти в підкатегорію «облікові записи та синхронізація». Знаходимо власний аккаунт з відкритого списку і клацаємо по ньому. Потім нам слід просто видалити.

  • Спосіб 2-й

Як видалити обліковий запис на Android смартфоні

Цей метод застосовується в тих випадках, коли не вдається видалити обліковий запис першим методом. Для виконання даної процедури, вибираємо пункт «Налаштування», потім відкриваємо «Додатки». Після цього нам слід вибрати все. Для того щоб остаточно видалити клацаємо «Сервіси Гугл», а після натискаємо на іконку «Очистити дані».

  • Спосіб 3-й

Як видалити обліковий запис на Android смартфоні

Якщо попередні два методи вам не допомогли, то значить, що система Андроїд заблокувала видалення облікового запису. Як правило, таке трапляється, якщо на акккаунт зав’язано велику кількість ігрових програм. Для видалення облікового запису, потрібно видалити всі програми та програми, які були завантажені з цього облікового запису. Після цього необхідно буде заново одним із способів спробувати видалити обліковий запис.Поділися з друзями:

Провести видалення облікового запису з пристроїв, що працюють від операційної системи Андроїд не скласти особливих проблем, досить буде в точності слідувати нашим інструкціям і строго виконувати їх.